Dehydratace, motaní hlavy a únava

23.5.20 12:51

Dehydratace,motaní hlavy ,únava

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat už dlouho se mj motá hlava a cítím se jako opilá, bolí mě hlava mám tlak v uších, v očích a jsem strašně unavená. Mám žádanku na magnetickou rezonanci mozku a včera se to zhoršilo tak mj obvoďacka řekla že jde o dehydrataci tak mi bylo celý den dobře pak večer se ti vrátilo a dnes od rána mi je hrozně a přitom jsem včera vypila asi 4 litry vody. Je to normální že se mi neudělá dobře hned ale až déle než se ta voda srovná nevíte někdo? ???????? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
23.5.20 12:53

@Alexx Kacsmarova dehydratace se srovná za půl dne, pokud pijes.. Tady bude problém jinde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
23.5.20 12:58

To nebude dehydratace. Může to mít hodně příčin. Něco neurogenniho, infekce, může to být od očí, krční páteř, psychika. Atd, atd :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 13:51

Doktorka mi právě řekla že to může být od páteře že ji mám „rovnější“ ale pak se zeptala kolik toho vypiju tak řekla že je to určitě dehydratace, a psychika na tom má taky určitě podíl protože před 2.měsícema mě odvezla sanitka a od té doby chodím jen k doktorům a pokaždé další léky a další kontroly a na oční jsem byla taky a tam nic. Bojím se toho aby nenašli něco na tě magnetické aby něco nebylo na mozku :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama