Zubař odešel, co teď

Anonymní
22.5.20 21:28

Zubař odešel, co teď

Zdravím, chtěla bych se zeptat.
Moje zubařka odešla už před před delší dobou do důchodu, nevíte jak to funguje potom?
Spadáte automaticky pod jiného zubaře nástupce? Nebo si musíte vyzvednout kartu a hledat? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8372
22.5.20 21:30

Musíš hledat sama, může pomoct zdravotní pojišťovna. Ale ten zubař taky může být kilometry daleko. Asi bych nejdřív zkusila v okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
22.5.20 21:42

Pokud ma nástupce, zkusila.bych zavolat nejprve jemu. Až pak případně hledat někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
22.5.20 21:59

Možné jsou obě varianty - buď jeho ordinaci odkoupí jiný zubař a pak si ponechá jeho pacienty. Nebo úplně skončí bez náhrady a v tomto případě si musí každý pacient hledat nového zubaře sám s tím, že může požádat zdr. pojišťovnu o pomoc. Ta ale bývá dost často celkem na nic - dají člověku seznam zubařů a „obvolejte si je“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
22.5.20 22:26

Záleží - mě odešla zubařka do důchodu před rokem a automaticky posílala své pacienty pod jiné zubaře, do nové ordinace, takže taková “náhrada” - ale neni to tak vždy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
23.5.20 10:45

Moje doktorka odešla a nikdo jiný ordinaci nepřebral, hledala a obvolávala jsem dlouho, zrovna jsem byla těhotná a nikde mě nevzali :? Pak jsem se obrátila na pojišťovnu a zařídili mi zubařku v mém městě, sami mě objednali a na další kontrolu beru s sebou i dceru. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama