Delikátní problém

Anonymní
15.10.20 19:04

Delikátní problém

Mám takový nepříjemný problém, který byl i jedním z duvodu, proč mi krachl vztah, proto ho dávam sem.
Kdykoliv si uprdnu, nebo skoro kdykoli, tak musim prát trenky. Chapete, co tim myslím? :,(
Moje přitelkyně to bohužel nedokazala snést a rozesla se se mnou. Vlastne ji chápu, ale nevím, co s tim. Jak by se ten problém dal řešit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4273
15.10.20 19:11

Lékař? Nebo vypnout internet a věnovat se distanční výuce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 19:18
@Anix píše:
Lékař? Nebo vypnout internet a věnovat se distanční výuce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak k doktorovi se mi právě nechce. Je mi trapný mu rikat, ze se ve 23 posrávam :,(

• Citovat
  • Nahlásit
180
15.10.20 19:22

Jdi prdet na wc, tam se i utres :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
15.10.20 19:26

Tak to asi nebyla ta pravá, ne? My jsme doma s partnerkou prděli, až dveře třískaly a většinou se v tom vzájemně i podporovali. Kolikkrát měl člověk až strach vyjít ven na ulici, protože pšouky hřměly nocí, hlavně v létě při otevřeném okně a ne jednou se odněkud ozval smích nebo potlesk. Pravda, obešlo se to bez fleků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
15.10.20 19:26
@Anonymní píše:
Tak k doktorovi se mi právě nechce. Je mi trapný mu rikat, ze se ve 23 posrávam :,(

A v 50 ti to přestane připadat trapné? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
15.10.20 19:28

Tak prestan prdet a nebudes se usravat :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
15.10.20 19:32

Vtipněj problem. onehda se mi to taky stalo. :lol:

1. změň výrazně stravu, omez cokoliv, co může nadýmat.
2. vy*er :lol: :lol: :lol: se na stud a běž k doktorovi. Je ti 23, to to chceš řešit celý zbytek života?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 19:33
@VlhkySen píše:
Tak to asi nebyla ta pravá, ne? My jsme doma s partnerkou prděli, až dveře třískaly a většinou se v tom vzájemně i podporovali. Kolikkrát měl člověk až strach vyjít ven na ulici, protože pšouky hřměly nocí, hlavně v létě při otevřeném okně a ne jednou se odněkud ozval smích nebo potlesk. Pravda, obešlo se to bez fleků

Prdení by jí asi nevadilo, taky přede mnou prděla, to spíš ty hmatatelné následky :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 19:34
@Altavista píše:
A v 50 ti to přestane připadat trapné? :think:

Těžko :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 19:34
@Kacenka.k8 píše:
Tak prestan prdet a nebudes se usravat :mrgreen: :palec:

To se snadno řekne, ale hůř uděla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 19:36
@hipo píše:
Vtipněj problem. onehda se mi to taky stalo. :lol:1. změň výrazně stravu, omez cokoliv, co může nadýmat.
2. vy*er :lol: :lol: :lol: se na stud a běž k doktorovi. Je ti 23, to to chceš řešit celý zbytek života?

Pritelkyni to pravě moc vtipný nepřipadalo a poslala mě k šípku :,(

• Citovat
  • Nahlásit
126
15.10.20 19:42
@Anonymní píše:
To se snadno řekne, ale hůř uděla.

Zmen stravu, nic jineho ti nepomuze… strava je zaklad a to ti rekne kazdy doktor :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5952
15.10.20 20:01

Pokud nejsi troll, tak bych řekla, že to chce doktora. Přijde mi to jako fekální inkontinence

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 20:11
@Kfětoslava píše:
Pokud nejsi troll, tak bych řekla, že to chce doktora. Přijde mi to jako fekální inkontinence

Super, hned se citim líp :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama