Zůstat s ním nebo pryč od něj?

Anonymní
15.10.20 09:22

Zůstat s nim nebo pryč od něj

Dobrý den,
píšu sem protože mě zajímá názor ostatních abych si jen potvrdila mou situaci.
Jsem s přítelem 7 měsíců je to krásných 7 měsíců ale tedy až na par věci, které mě mrzí…
První věc jsou finance, nebydlime spolu, jsem studentkou vysoké školy občas nějakou tu brigádu mám pokud stíhám ale to mi činí zhruba (1500-3000) měsíčně přítel je už v práci kde si moc nevydělá
Když jedu k němu tak vždycky jdeme nejdřív do obchodu protože doma údajně nic nemá a všechno platím skoro vždycky já… když on je v práci přes týden a já nemám z čeho uvařit oběd tak jdu do obchodu kde opět nechám nějaké peníze a on mi na to nic nepřispěje, když jdeme někam kde se má platit tak jsem to většinou já co vytáhne peněženku on se k tomu nikdy nemá a už toho mám dost musím si o tom s nim promluvit ale bojím se ze to bude konec…
Další věc co mě mrzí je to ze byl pozvaný na narozeninovou oslavu nemohl se ji zúčastnit ale druhy den pro mě přijel a té dotyčné osobně nepodal ani ruku ani ji/mu nic nekoupil, kdyby aspoň koupil nějakou blbou čokoládu… teď je ta dotyčná osoba naštvaná a nechce abych si ho vodila domu jde totiž o to ze když partner přijede k nám tak se tu má jako král všichni mu jenom všechno strkají pod nos ale ze by on někdy něco přivezl to ne… naopak mi třeba napíše ze chce koupit pivo a to a to…
Na moje narozeniny mi upekl dort… a řekl mi ze zbytek mi da potom ze mu to ještě nestihlo přijít… jsou to 4 měsíce a nic…
No a teď to co je i pro mě hodně špatné téma
Nechodí každý den se sprchovat nedělá mu to dobře zuby si čistí zásadně jednou za den a když mu řeknu ať se jde osprchovat tak mi řekne však nesmrdim nebo mě se nechce…
Tak a co mám dělat? Nikdy jsem nezažila aby byl ke mě chlap tak hodný to je samé miláčku lasko berusko… jak mě miluje jak jsem pro nim vším atd… ale já se chci mít jednou dobře já nechci řešit nebo se omlouvat ze nemá základy hygieny slušného vychováni viz ( gratulace mému otci)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
843
15.10.20 09:27

Kolenovrt, nebrat.
A ještě parazituje na holce, co není výdělečně činná, to potěš koště.

Příspěvek upraven 15.10.20 v 09:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23005
15.10.20 09:28

Vybodni se na něj, kdyby tě měl rád nechová se jako škrt. Pro život je nepoužitelný. Je tu spousta diskuzí ve kterých si holky stěžují na škrta, který není ochotný živit společné děti ani je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
15.10.20 09:28

Vybral z na něj. Buď to pochopí, nebo to nemá. cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
15.10.20 09:30
@Anonymní píše:
Dobrý den,
píšu sem protože mě zajímá názor ostatních abych si jen potvrdila mou situaci.
Jsem s přítelem 7 měsíců je to krásných 7 měsíců ale tedy až na par věci, které mě mrzí…
První věc jsou finance, nebydlime spolu, jsem studentkou vysoké školy občas nějakou tu brigádu mám pokud stíhám ale to mi činí zhruba (1500-3000) měsíčně přítel je už v práci kde si moc nevydělá
Když jedu k němu tak vždycky jdeme nejdřív do obchodu protože doma údajně nic nemá a všechno platím skoro vždycky já… když on je v práci přes týden a já nemám z čeho uvařit oběd tak jdu do obchodu kde opět nechám nějaké peníze a on mi na to nic nepřispěje, když jdeme někam kde se má platit tak jsem to většinou já co vytáhne peněženku on se k tomu nikdy nemá a už toho mám dost musím si o tom s nim promluvit ale bojím se ze to bude konec…
Další věc co mě mrzí je to ze byl pozvaný na narozeninovou oslavu nemohl se ji zúčastnit ale druhy den pro mě přijel a té dotyčné osobně nepodal ani ruku ani ji/mu nic nekoupil, kdyby aspoň koupil nějakou blbou čokoládu… teď je ta dotyčná osoba naštvaná a nechce abych si ho vodila domu jde totiž o to ze když partner přijede k nám tak se tu má jako král všichni mu jenom všechno strkají pod nos ale ze by on někdy něco přivezl to ne… naopak mi třeba napíše ze chce koupit pivo a to a to…
Na moje narozeniny mi upekl dort… a řekl mi ze zbytek mi da potom ze mu to ještě nestihlo přijít… jsou to 4 měsíce a nic…
No a teď to co je i pro mě hodně špatné téma
Nechodí každý den se sprchovat nedělá mu to dobře zuby si čistí zásadně jednou za den a když mu řeknu ať se jde osprchovat tak mi řekne však nesmrdim nebo mě se nechce…
Tak a co mám dělat? Nikdy jsem nezažila aby byl ke mě chlap tak hodný to je samé miláčku lasko berusko… jak mě miluje jak jsem pro nim vším atd… ale já se chci mít jednou dobře já nechci řešit nebo se omlouvat ze nemá základy hygieny slušného vychováni viz ( gratulace mému otci)

A co je tedy na něm tak úžasného? Hamoun, buran, prase… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
15.10.20 09:31
@Alriga píše:
A co je tedy na něm tak úžasného? Hamoun, buran, prase… :nevim:

Umí hezky mluvit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
15.10.20 09:31

Ukázkový kolenovrt a ještě lhář :D Teďka je podstatný, jestli je opravdu takovej kolenovrt a peníze jen někde spoří a nebo jej k takovému šetření nutí dluhy co splácí. Každopádně oboje je do nějakého partnerského života nepoužitelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9569
15.10.20 09:33

Téma peněz otevři a naprosto upřímně a narovinu. Je to velice důležité. Buď se ti potvrdí, že je škrt, pak utíkej. Nebo má finanční problémy a opravdu nemá (I když čokoláda stojí 40Kč, ale ok). Ale osobně si myslím, že to bude spíše to, že je škrt. Ale šanci bych mu dala, nějak se k tomu postavit.

To mytí, to by pro mě byl problém.

Jednoduše řečeno, je na čase naprosto otevřeně si promluvit o financích s uvidíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
15.10.20 09:36
@Kotatko03 píše:
Téma peněz otevři a naprosto upřímně a narovinu. Je to velice důležité. Buď se ti potvrdí, že je škrt, pak utíkej. Nebo má finanční problémy a opravdu nemá (I když čokoláda stojí 40Kč, ale ok). Ale osobně si myslím, že to bude spíše to, že je škrt. Ale šanci bych mu dala, nějak se k tomu postavit.

To mytí, to by pro mě byl problém.

Jednoduše řečeno, je na čase naprosto otevřeně si promluvit o financích s uvidíš…

Ono i to mytí s tím asi bude souviset, prostě paranoidně škudlí na všem, i na vodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13016
15.10.20 09:36

Úplně nechápu, jak s takovým člověkem může být krásný měsíc, natož sedm.

A pokaždé, když takovou diskuzi čtu, nechápu, proč ty ženské s takovým chlapem jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
15.10.20 09:41

Ano. Často tady čtu, jaký úžasný partner jest ten jejich jeden jediný. Následuje výčet vlastností hodných tragéda nebo dokonce psychopata. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
15.10.20 09:42

To, co ti vadí teď, se po prvotní zamilovanosti jen prohloubí. Ty úvody příspěvků jsou vždy o tom hezkém. Další větou už jsou zpochybněny. „Krásných 7 měsíců“… a pak „vše platím já“ nebo „nemá základní hygienické návyky“… Jemu to nevadí, nezabývá se tím, co tobě jo. Jiný to nebude. Jen tobě to bude vadit víc a víc. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 09:48

V první řadě na nějaký lásečky a berušky bych se mu mohla vysr.at, když je jinak úplně neschopnej. Téma peníze je vždycky dost ožehavé, ale jednou jste partneři, tak je potřeba se domluvit. Ideální by bylo, kdybys udělala měsíční bilanci toho, co teď za oba platíš, posadili byste se k tomu a probrali, jak to bude do budoucna. No a na základ toho se pak rozhodni, jestli si ho necháš nebo pošleš do oběhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
15.10.20 09:51

Ježíš to je kreten
Zakladatelko najdi si nějakého prince a Věř ze existují
A potom sama pochopíš ze jsi jej měla opustit už dávno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
15.10.20 09:51

Lásko, milacku, beruško ti šeptá do ouška a jemně tě ovane svým smrdutým dechem po té, co se u tebe kralovsky zadarmo najedl a napil.. hm, to je opravdu terno!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama