Délka poporodní menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
markét92
Nováček 3 příspěvky 03.10.14 17:14
Délka poporodní menstruace

Ahoj maminky, potřebovala bych se zeptat na vaše zkušenosti s menstruací po porodu. Jsem již skoro 4 měsíce po porodu a už nekojím. Dostala jsem první menstruaci skoro už před 14 dni a pořád se to nějak nechýlí ke konci :zed:. Začala jsem brát antikoncepci, kterou jsem brala i před otěhotněním a bylo vždy vše v pohodě. Teď nevím jestli bych se raději neměla optat gynekoložky a nebo je to normální, když je to první menstruace po porodu. Děkuju za vaše odpovědi.

Reakce:
Michaela13
Kecalka 378 příspěvků 03.10.14 17:49

@markét92 Tak já ji měla 3 měsíce od konce kojení = 9 měsíců po porodu a trvalo to 7 dnů. A jak jsem četla, tak to už ani nebylo tak bolestivý, jako před porodem. Na tvém místě bych počkala 3 dny a zeptala se gynekologa, co s tím.

KacziinaZ
Kecalka 297 příspěvků 03.10.14 19:01

14 dní v kuse a bez konce určitě není v pořádku, zavolala bych doktorce a domluvila se co a jak.

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.10.14 17:22
@markét92 píše:
Ahoj maminky, potřebovala bych se zeptat na vaše zkušenosti s menstruací po porodu. Jsem již skoro 4 měsíce po porodu a už nekojím. Dostala jsem první menstruaci skoro už před 14 dni a pořád se to nějak nechýlí ke konci :zed:. Začala jsem brát antikoncepci, kterou jsem brala i před otěhotněním a bylo vždy vše v pohodě. Teď nevím jestli bych se raději neměla optat gynekoložky a nebo je to normální, když je to první menstruace po porodu. Děkuju za vaše odpovědi.

ja bych na nic necekala, uz to mas delsi dobu… Optat se gyn. Ahojda :kytka:

Deninina
Závislačka 3954 příspěvků 04.10.14 17:32

Tak to bych řešila už asi po tom týdnu. Já měla první ms taky zhruba 4 měsíce po porodu a trvala 6 dnů, břicho mě bolelo jak při porodu a fakt jsem to měla silné. Teď už to mám jen 2 dny a bolí mě břicho, ale třetí den už jen špiním a mám klid. Ze 14 dnů by mě kleplo, tak přeji, ať se to brzo srovná :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >