Dělnice v Zetoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.02.18 14:32
dělnice v Zetoru

Ví někdo, jaká je práce v Zetoru na pozici montážní dělnice? Obsah práce a plat? Jen pro představu, děkuji pěkný den ;)

Reklama

Reakce:

kvetina73
Nováček 5 příspěvků 26.02.18 15:49
práce zetor aj.

To by mě také zajímalo, dělám v nezdravém prostředí a zimě, fyzicky náročné a zvažuji změnu ze zdrav. důvodů, ale platově bych nechtěla jít moc pod 18tis. čistého.

Anonymní  26.02.18 21:07

No to nevím, to tam tolik asi nebude, mě by stačilo i 18 hrubého @kvetina73

kvetina73
Nováček 5 příspěvků 26.02.18 22:29

Mně by to taky stačilo, ale z jednoho platu při placení pronájmu aj. je to málo. Vědět kde se dá vydělat víc, tak tam jdu.

Anonymní  27.02.18 13:32

Nebo jaká je práce v Zetoru všeobecně? Nemá někdo ponětí?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Ostuda Plzně: Boss Šádek poslal Slavii a Spartu do ha*zlu a nazval Pražáky mr*kami

Tak tohle se nepovedlo. Adolf Šádek, generální manažer Viktorie Plzeň, se... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama