Depo Provera a snažení

2659
9.8.21 12:11

Depo Provera a snažení

Ahoj holky, po jaké době se vám podařilo otěhotnět? Já jsem 13 měsíců bez Provery, 8 měsíců už určitě mám ovulaci, při Laparoskopii nikde problém nebyl, beru vitamín e a gynprodyl. Nechávala jsem tomu volný průběh, ale už trošku přestávám věřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2035
9.8.21 12:22

Průměrná doba k otěhotnění je tak půl roku až rok.
Volný průběh u tebe znamená co? Některá dává volný průběh ale měří si bazální teplotu a sleduje ovulaci, jiná to vůbec neřeší. Pokud jsi v té druhé skupině, tak by bylo možná záhodno, to začít řešit alespoň trošku.
Pokud chceš otěhotnět, tak začněte mít sex alespoň ob den v době ovulace - to kdy ji máš už si buď vysledovala a nebo ti to nahrubo spočítá nějaká aplikace v mobilu. Já mám z takového volného průběhu dvě děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22967
9.8.21 12:25

Spermiogram máte hotový?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9967
9.8.21 12:43
@taljenka píše:
Ahoj holky, po jaké době se vám podařilo otěhotnět? Já jsem 13 měsíců bez Provery, 8 měsíců už určitě mám ovulaci, při Laparoskopii nikde problém nebyl, beru vitamín e a gynprodyl. Nechávala jsem tomu volný průběh, ale už trošku přestávám věřit…

A jak je na tom partner? taky byl vyšetřen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
9.8.21 12:49

@LilyJane no já jsem ta druhá skupina. Teplotu jsem si nikdy nemerila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
9.8.21 12:50

@Annabela11 partner s plodnosti nemá problém a údajně já také ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
9.8.21 12:54

U druhého jsem vysadila prášky a byla těhotná hned. Už dřív jsem četla že pak je problém… Ale doufala jsem že ten rok na spraveni bude stacit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat