Deprese z alkoholu?

20.2.21 17:42

Deprese z alkoholu?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na Váš názor na mou situaci… Mám hrozně divnou kocovinu.. Občas se opiju, tak jednou za dva měsíce. Fakt hodně ale samozřejmne ne schválně. To že mám ráno kocovinu jak 🐖 to chápu. Ale co mě děsí je můj psychicky stav po pití.. Pár dní i třeba týden se cítím úplně hrozně úplně jak troska a mám hodně blbé myšlenky (černé)… Občas si dám večer 2 friska to je v pohodě ale když to přeženu tak je to hrůza.. Myslíte že je to začátek alkolismu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3267
20.2.21 17:44

Někdo takové stavy po pití má. Třeba ja. Proto vůbec nepiju, nestojí mi to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5767
20.2.21 17:45
@Vanessa1122 píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat na Váš názor na mou situaci… Mám hrozně divnou kocovinu.. Občas se opiju, tak jednou za dva měsíce. Fakt hodně ale samozřejmne ne schválně. To že mám ráno kocovinu jak 🐖 to chápu. Ale co mě děsí je můj psychicky stav po pití.. Pár dní i třeba týden se cítím úplně hrozně úplně jak troska a mám hodně blbé myšlenky (černé)… Občas si dám večer 2 friska to je v pohodě ale když to přeženu tak je to hrůza.. Myslíte že je to začátek alkolismu?

To je normální. Nechlastej, to se jdi raději proběhnout a černé myšlenky vyletí. Vlastně ony ani neprileti, když nebudeš chlastat. Stojí to penize, je po tom blbě, člověk se chová jako mentálně postižený, je nějaký klad této činnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
20.2.21 17:47

@Vanessa1122 musíš se hnedka druhej den ožrat znova, pak ty myšlenky ani nepřijdou :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14590
20.2.21 17:52
@Vanessa1122 píše:
Občas se opiju, tak jednou za dva měsíce. Fakt hodně ale samozřejmne ne schválně.

8o 8o 8o
Jako ze nechces pit, ale nekdo te pod vyhruzkou zabiti donuti se ozrat? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 18:01

Já to takhle po pití mám taky. Alkoholismus to není, spíš sklon k depresím. Proto alkohol piju jen velmi zřídka a velmi malém množství.

• Citovat
  • Nahlásit
20.2.21 18:05

@cecetka neee😀bylo to myšleno, tak že si neřeknu : tak dneska se opiju jak dobytek. Prostě si dám skleničku vína pak další a šup najednou jsou vypijte dvě flasky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24636
20.2.21 18:06

Alkohol podporuje depresivni nalady. Pokud nekdo napise, ze se pravidelne opije, ale ne schvale, tak ma s alkoholem sakra problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
20.2.21 18:06

Taky to tak mám. Dokonce i když teď piju fakt sporadicky. Podle mě to souvisí s tou euforií a uvolněním „pod parou“ a následným tvrdým střetem s realitou po vystřízlivění. Tohle neudělá nikomu dobře. A o lécích, které působí podobně jako alkohol (na uvolnění) se dokonce ví, že jsou depresogenní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
20.2.21 18:33

Nauč se pít tak, aby si neměla kocoviny. To znamená s rozumem. Já v momentě kdy cítím, že se mi motá jazyk, tak přejdu na vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5497
20.2.21 18:36
@Vanessa1122 píše:

alkohol je depresogen, to je známý fakt a prověřený

nedávejte si ani friska, úplně to vynechte

začátek alkoholismu to bejt nemusí, ale dělá Vám vyloženě zle na psychiku, lepší vynechat a nepít nic, než aby to něco spustilo…nějaký blbý stavy… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17979
20.2.21 18:56

Tohle jsem uz slysela od hooodne lidi, asi je to bezne.
Ja nevim, ja mam maximalne dve sklenicky sucheho cerveneho, vic jsem nemela snad 10let.
Mit takhle hnusnou reakci, tak se na nejaky alkohol vykaslu uplne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14474
20.2.21 19:35

To dělají všechny drogy..po tom vystřízlivění vidí člověk ten svět takový, jaký je a to je někdy šok :lol: Na tomhle principu drogy fungují :nevim: Jinak by si je ani člověk podruhý nevzal :lol: Svět je barevný a zábavný a pak najednou zešedne…z toho by měl depku nejeden ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
20.2.21 19:40

Mám to stejně, psycho a depka, připadala jsem si jak labilní…nepiju…když to prezenu je zle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
20.2.21 19:55

Ano alkohol je sliný depresogen.

A tobě zjevně rozjíždí věci a vypadá to že někde vespod tvé psychiky jede něco ne úplně zdravého a bezpečného.

Takže v okamžiku kdy si začneš čistit bordel ve své hlavě, budou tvoje reakce na alkohol méně protivné.

Jo a v rámci toho čištění bordel limituj ten chlast - to ničemu neuškodí, ono když budeš svoje mizerné stavy řešit konstruktivně, tak taky budeš mít výrazně nižší potřebu pít -v tuhle chvíli piješ víc než by si měla, protože chceš něco přepít. A zcela logicky ti to ty stavy nakonec zhoršuje, protože alkohol není lék.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat