Dětenice - vánoční večírek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 25.11.18 09:44
Dětenice - vánoční večírek

Šéf vymyslel vánoční trachtaci v Dětenicích. Já tam byla kvůli dětem, nijak mě to nenadchlo, Polovina kolegů je nadšená, druhá otrávená, notabene tam musíme auty a vždy jeden z pánů si nedá ani panáka neb bude řídit. To by mě nevadilo, ale není to můj šálek kávy, nebaví mě ti kejklíři a slzí mi tam oči z kouře a rámus je tam děsivej.
No a ptám se, šli byste, i když se vám nechce nebo nešli?
Např. moje asistenka se těší jak malé dítě, recepční rovnou řekla, že se hodí marod.
To řekla mně, tykáme si léta, já to hlásit nahoru nebudu :lol:.

Reakce:
Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 25.11.18 09:48

@Lenka002 Nevidím důvod chodit někam, kam se ti nechce. Já na tyhle šaškárny nechodím vůbec, pár lidí má kecy, tak vždy jen řeknu, že trávím večer raději s rodinou a je zase klid.

Tunrida
Hvězda diskuse 48034 příspěvků 25.11.18 10:04

Mě by do Dětenic nikdo nedostal.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5273 příspěvků 25.11.18 10:15

Tak otázka je také, na jaké jsi pozici. Jestli nikomu nešéfuješ, tak se rozhodni podle nálady. Jestli ale někomu šéfuješ, tak je slušné tam jít už jen kvůli těm tvým ovečkám (jak by vám bylo, kdyby se šéf nedostavil). Navíc všechny tyhle akce stmelují lidi - dokonce nejvíc stmelují ty nejméně povedené akce (a pokud nastane nějakáý prů. er, tak to stmeluje dokonale).

Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 25.11.18 10:46

@Prof. Farnsworth

No, právě , šéfuju, kdybych byla na nižší pozici, tak se ani neptám na názor a nejdu. ,,Velký šéf,, ale vloni na parníku nebyl, prý žlučník, možná ano, možná se mu nechtělo.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5273 příspěvků 25.11.18 10:51
@Lenka002 píše:
@Prof. FarnsworthNo, právě , šéfuju, kdybych byla na nižší pozici, tak se ani neptám na názor a nejdu. ,,Velký šéf,, ale vloni na parníku nebyl, prý žlučník, možná ano, možná se mu nechtělo.

Tak pak je to jasný - je slušnost tam jít. I třeba jen kvůli těm pár podřízeným, co se na to těší (nebo i těm, co tam půjdou z „donucení“ - ukázat jim, že je v tom nenecháš samotné).

Lenka002
Závislačka 4640 příspěvků 25.11.18 10:58
@Prof. Farnsworth píše:
Tak pak je to jasný - je slušnost tam jít. I třeba jen kvůli těm pár podřízeným, co se na to těší (nebo i těm, co tam půjdou z „donucení“ - ukázat jim, že je v tom nenecháš samotné).

Hm, máš pravdu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >