Děti a naše bydlení

3.11.19 18:12

Děti a naše bydlení

Ahoj! Jsem tu nová :mavam:. Chci vám napsat pár informaci a pak se vás na pár věcí zeptám. Já žiju z manželem máme všechny děti společný jsme spolu 16 let a 11 let v daný.
Máme 4 děti nejstarší je dcera který je 13 let potom máme 9.leteho syna, potom 6 letou dceru a 4 leteho syna. Máme velký baráček každé dítě má svůj pokojíček. :srdce: Máme se všemi dětmi otevřený vztah :srdce: ale, pár věcí by tam určité doladit chtělo jelikož se občas děti dohadují. Každé dítě chodit spát v jinou dobu. 4.lety syn už je v posteli v 19:30 a 6.leta dcera v 20:00 ty dva se nedohadují. Ale, ty starší ano 9.lety syn musí být v posteli nejpozději 21:15 a dcera 21:45 ale, syn by chtěl chodit ve stejnou dobu jako nejstarší dcera jsou ty časy kdy mají jít děti spát úplně v pořádku máte na to stejný názor že čas kdy mají děti spát odpovídají věkům děti všichni stávají v 6:30. Jinak nevím proč ale, když 9.lety syn nebo 13.leta dcera přinesou domu 3 a horší známku tak se na ně trošku nastvu a vyzenu je aby se šli okamžitě učit nerehanim to? Jinak ahoj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22826
3.11.19 18:14

To je dneska materiál. :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56577
3.11.19 18:15

No, mě by to nebavilo mít takle roztahany a ukládat celej večer. Když máme na návštěvě sestřenice, jdou všichni naráz 4-11 a starší si můžou číst.
Dlouhodobě nevím, jak bych řešila.

Znaky jednorázove neřeším. Sleduj celkovy prospěch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 18:16
@pikola píše:
To je dneska materiál. :roll: :roll:

Proc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13585
3.11.19 18:21

Já bych dávala spát 2 mladší zároveň a 2 starší zároveň. Tohle musí být děsný chaos a i práce pro tebe, je ukládat po půl hodině :think: a učit by se měli snad automaticky ne? Ne jen když přinesou blbou známku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 18:22
@Kriss Tina píše:
Já bych dávala spát 2 mladší zároveň a 2 starší zároveň. Tohle musí být děsný chaos a i práce pro tebe, je ukládat po půl hodině :think: a učit by se měli snad automaticky ne? Ne jen když přinesou blbou známku…

Samozřejmě že se učí i normálně a pravidelně ale, když je k tomu špatná známka tak je vyzenu a jdou se učit ihned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20644
3.11.19 18:24

A co to zkusit vyresit podle sebe? Podle sveho msterskeho citu, ty znas svoje deti lip a jak to u vas chodi. A nebo si nad tim sednout s manzelem u kafe a probrat to. Prece my cizi zensky ti nebudeme upravovat rezim :nevim:.Fakt si rikam, jsk by asi vypadaly nektery rodiny, kdyby Emimino neexistovalo. Pokud dite donese spatnou znamku, je fajn, kdyz si mad to sedne znova a jeste lepsi je, kdyz mu to nekdo vysvetli, kdyz to nechape.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20644
3.11.19 18:25
@Tamáma píše:
Samozřejmě že se učí i normálně a pravidelně ale, když je k tomu špatná známka tak je vyzenu a jdou se učit ihned

Na socialku to neni, neboj :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
3.11.19 18:29

Obě starší bych klidně nechala do desíti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5630
3.11.19 19:09

U mladších mi to přijde v pořádku. Oběma starším dětem bych večerku posunula o půlhodinu dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12489
3.11.19 22:09

Mně by teda vadilo, aby ti dva starší chodili spát tak pozdě, chci mít večer taky chvíli pro sebe a už by se mi jim (spíš tomu mladšímu, dcera už bude nejspíš zalezlá u sebe) nechtělo věnovat.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2783
3.11.19 22:28
@Tamtama píše:
Mně by teda vadilo, aby ti dva starší chodili spát tak pozdě, chci mít večer taky chvíli pro sebe a už by se mi jim (spíš tomu mladšímu, dcera už bude nejspíš zalezlá u sebe) nechtělo věnovat.. :lol:

Mohu se zeptat, jak mas staré deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12489
3.11.19 22:54
@_.Emilyyy píše:

5 a skoro 8

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 07:01

@Tamtama Tak 9 a 13 děcka mají večer asi taky jiný program, než stepovat mámě za zadkem. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56577
4.11.19 07:05
@_.Emilyyy píše:

Zakladatelka má 9 a 13. 13vnedovedu posoudit, ale mám 8 a 10 a furt pro mě klid znamená až situace, kdy spí. Chodí oba mezi půl devátou a devátou. Vstávají jak zakladatelky.
V těch 10 ti je to furt tak, že musím nějak asistovat - ne, že bych jim musela zrtat za zadky fyzicky, ale furt je to - uklidil jste už tamto? Svačiny sbaleny? Vyčištění zuby? Přijdu do pokoje staršího, na zemi ručník, koule oblečení…
Zatim jsem furt ráda, že spi a mám klid pro sebe. Už to není zdale ta si hra, co dri, kdy jsem skoro slavila sklenkou, že to mám zas za sebou, ale ten klídek si furt užívám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama