Děti moji sestry a manžel

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
26.10.21 22:02

Děti moji sestry a manžel

Dobrý večer potřebovala bych tady poradit jak se adekvátně zachovat a rozseknout situaci. Ale začnu od začátku mám manžela dvě děti dům prostě spokojená rodinka až na jeden problém který nastal a vyhrotil se v obrovskou hádku mezi mnou a manželem. Mám sestru která má také dvě děti 9kluk a 14holka obě děti chodí do školy ktera je kousek od našeho domu a tak k nám docela často chodi ze školy si na chvíli pohrát jenže straší už má odpoledky a během odpolední pauzy pokaždé přijde k nám na oběd (2×tydne) mě to nevadí ale manžel přišel dnes z práce dřív a moji neteř viděl v kuchyni obědvat. Holku jen tak letmo pozdravil na mě jen udělal zamraceny obličej a zavřel se v pracovně když neteř odešla zpět na vyučování vysel a zacel mít narážky ve smyslu že nebude živit cizí děti ze ať si je obstará jejich matka a že by ocenil kdybych to své sestře řekla. Já se ho jen zeptala že jestli mu jde o talíř jídla a nebo o to že k nám chodí. A hádka byla na světě dokonce na mě křičel že prý staví že živí mě a naše děti ze pokud teda moje sestra není schopna dětem obstarat jídlo že po ní chce měsíční příspěvek jinak u nás ty haranty nechce vidět a jestli to prý neutnu já promluví si se sestrou on. Já se rozbrečela je mi to líto a od té doby spolu nemluvíme a nevím co mám dělat nikdy nepočítal peníze a nevyčítal jídlo co se stalo nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
26.10.21 22:05

Strašný. Doufam, že můj chlap by toto neřešil. Kolik může takové dítě sníst… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
26.10.21 22:06

Neměl jen blbý den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11943
26.10.21 22:07

Proč nemá oběd ve škole? Jako občas by mě to nevadilo, ale každý týden 2× to už nějaký peníze udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5147
26.10.21 22:07

Je to sobeckej zmr. d a dokud by se mi neomluvil a nezačal se k moji rodině chovat s úctou a respektem, tak by u mě měl solidní peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
26.10.21 22:16

@Královna Kosmíru právě já na něj nechci vůbec mluvit jsem znechucená a je mi to líto přitom ty děti ho mají strašně rádi a moje sestra je na vše sama nechal ji manžel a na obědy děti nechodí protože jim tam nechutna ale i kdyby tam chodily přece je to jeden talíř na víc a mi nika finančně nestradame a dost mě zabolelo že mi vyčetl že živí mě a naše děti přitom já jsem na mateřský a přivydělávam si z domu takže žádný malý příjem nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
26.10.21 22:18

Nedělala bych nic, byl by pro mne vzduch.
Jenom bych doufala, že měl opravdu hodně špatný den a brzy přileze po kolenou a omluví se za svoje nechutné chování.
V horším případě máš doma hnusného, hladového deb*la.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457

Tak to je síla, to si neumím ani představit. Je to neteř, je to rodina, k nám také chodí jíst děti od švagrovců při odpoledce, bydlíme sto metrů od školy a ony žijí v pět kilometrů vzdálené vesnici. Podle mě se to úplně nabízí. Nevím, tvého chlapa absolutně nechápu, omlouvám se, ale za mě je to blb. Jako vytočil by mě do maxima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9

@JancaS84 protože ji tam nechutna ale i kdyby chodila tak přece když přijde k nám a má hlad to jí mám říct ať zaplatí nebo toto říct moji sestře? Vždyť to není každý den a nesni celou lednici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
26.10.21 22:20

@Ja-rekk no přesně vždyť já se se sestrou od malička o všechno dělila rodiče nas k tomu tak vychovali jedna druhou máme rádi a to samé je u dětí jsme přece rodina mě je vážně zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79405
26.10.21 22:21

@Aneta.Nikl Asi bych mu predlozila vyuctovani za peci o deti, domaci prace a prani jeho pradla. A rekla, ze od ted mi to bude platit a pak samozřejmě muzeme naklady na bydlwni a jidlo platit oba a klidně na to jidlo dam o 1/10 vic, aby nemel pindy, ze tu jedno jidlo z cca 10 ji jeden člověk navic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5147
26.10.21 22:23
@Aneta.Nikl píše:
@Královna Kosmíru právě já na něj nechci vůbec mluvit jsem znechucená a je mi to líto přitom ty děti ho mají strašně rádi a moje sestra je na vše sama nechal ji manžel a na obědy děti nechodí protože jim tam nechutna ale i kdyby tam chodily přece je to jeden talíř na víc a mi nika finančně nestradame a dost mě zabolelo že mi vyčetl že živí mě a naše děti přitom já jsem na mateřský a přivydělávam si z domu takže žádný malý příjem nemám

No to už vůbec, ja se s mým starým nemazlim ( on by tedy s timhle problem neměl, ale zase ma problemy s něčím jiným) a proto máme doma to co máme, ale ja nebudu stahovat zadek před chlapem nikdy. Nevim jak to řešit diplomaticky aby obě strany byly spokojené… nejsem diplomat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
26.10.21 22:24
@Aneta.Nikl píše:
Dobrý večer potřebovala bych tady poradit jak se adekvátně zachovat a rozseknout situaci. Ale začnu od začátku mám manžela dvě děti dům prostě spokojená rodinka až na jeden problém který nastal a vyhrotil se v obrovskou hádku mezi mnou a manželem. Mám sestru která má také dvě děti 9kluk a 14holka obě děti chodí do školy ktera je kousek od našeho domu a tak k nám docela často chodi ze školy si na chvíli pohrát jenže straší už má odpoledky a během odpolední pauzy pokaždé přijde k nám na oběd (2×tydne) mě to nevadí ale manžel přišel dnes z práce dřív a moji neteř viděl v kuchyni obědvat. Holku jen tak letmo pozdravil na mě jen udělal zamraceny obličej a zavřel se v pracovně když neteř odešla zpět na vyučování vysel a zacel mít narážky ve smyslu že nebude živit cizí děti ze ať si je obstará jejich matka a že by ocenil kdybych to své sestře řekla. Já se ho jen zeptala že jestli mu jde o talíř jídla a nebo o to že k nám chodí. A hádka byla na světě dokonce na mě křičel že prý staví že živí mě a naše děti ze pokud teda moje sestra není schopna dětem obstarat jídlo že po ní chce měsíční příspěvek jinak u nás ty haranty nechce vidět a jestli to prý neutnu já promluví si se sestrou on. Já se rozbrečela je mi to líto a od té doby spolu nemluvíme a nevím co mám dělat nikdy nepočítal peníze a nevyčítal jídlo co se stalo nevím

Hodně lidí na stavbách má teď nervy na pochodu z toho, jak rostou ceny materiálu. Neděje se něco tam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
26.10.21 22:38
@Aneta.Nikl píše:
@JancaS84 protože ji tam nechutna ale i kdyby chodila tak přece když přijde k nám a má hlad to jí mám říct ať zaplatí nebo toto říct moji sestře? Vždyť to není každý den a nesni celou lednici

Máš pravdu ty, nechápu takové lidi jako je tvůj manžel. Fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
26.10.21 22:39
@Aneta.Nikl píše:
@Královna Kosmíru právě já na něj nechci vůbec mluvit jsem znechucená a je mi to líto přitom ty děti ho mají strašně rádi a moje sestra je na vše sama nechal ji manžel a na obědy děti nechodí protože jim tam nechutna ale i kdyby tam chodily přece je to jeden talíř na víc a mi nika finančně nestradame a dost mě zabolelo že mi vyčetl že živí mě a naše děti přitom já jsem na mateřský a přivydělávam si z domu takže žádný malý příjem nemám

On si mysli, ze dela vse sam jo?
Achjo… mela jsem takoveho otce, kteremu vadilo i to, ze prisel soused, hrali jsme si a pritom jedli jablka ze stromu… Tata: kamarada si tu nevod, nebude nam jist nase jablka 8o 8o 8o
Deda byl to same… :zed: jestli se jedna o neco podobneho, tak to bude smutny :( casem se to presmerovalo i na nas, pak i na mamku, tezka lakota… cim je starsi, tim je to horsi :roll:

Příspěvek upraven 26.10.21 v 22:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat