Děti této doby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 19:34
Děti této doby

Dobrý den musím se poděli a spíš se poptat jak by jste reagovali vy.
Roznáším letáky k mateřské po sídlišti v místě kde bydlíme.
A poslední roznosy vždy potkám takového spratka cca 3 třída co chodí ještě s jedním a třeba za mnou 20 min chodí a hulákají po mě a dneska jsme šla se synem a zase za námi furt chodili vchod ke vchodu a mávali kolem nás prutem… jako poprvé jsem to brala jako klukovinu ale když se to stále opakuje tak si říkám kam ten svět opravdu spěje já mám 23 let a děti ze 3 třídy ani nema 8o :roll: jí žádný respekt. Nejraději bych chlapci naliskala, ale lítat pak po policajtech protože doma je to hodný chlapeček se mi fakt nechce!!! Je mi z toho fakt smutno. Prosím anonym

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 09.02.18 19:40

Natoč je na mobil a stěžuj si na jejich chování na škole. Nic účinnějšího udělat nemůžeš. Asi mě tu každý za tento příspěvek ukamenuje, tak se nediv, ale je to můj názor. ;) Jinak ti kluci budou v podstatě chudáci, když nemají nic lepšího na práci. :,( :mavam:

wendy
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 09.02.18 19:40

O tempora o mores si stezoval uz Cicero, v uvodu Zvonika od matky bozi si mezi sebou parizsti mestane ulevuji na stranu zhyralych studentu, ze za jeiich mladi by je zmrskali metlami a na tech metlach pak upalili…proste tyhle mezigeneracni upadkove pocity tu byly vzdy a vzdy budou ;)

laducha
Generální žvanilka 21358 příspěvků 09.02.18 19:44

Bránila ses slovně? Já bych je sprdla na tři doby, vytáhla mobil a předstírala, že volám policii. Nebo by s Tebou mohl někdy jít aspoň dvoumetrový chlap a něco jim říct on.
Pamatuju dost a vždycky to tak bylo, není to moderní záležitost.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19255 příspěvků 09.02.18 19:47
@Vlaďka 83 píše:
Natoč je na mobil a stěžuj si na jejich chování na škole. Nic účinnějšího udělat nemůžeš. Asi mě tu každý za tento příspěvek ukamenuje, tak se nediv, ale je to můj názor. ;) Jinak ti kluci budou v podstatě chudáci, když nemají nic lepšího na práci. :,( :mavam:

a škola by s tím měla přesně dělat co? situace se stala mimo pozemek školy, za děti jsou zodpovědni rodiče. Škola nemá páky, aby s tím něco mohla udělat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 19:48

@laducha No muž už se na ně chystá, tak se už těším až je potkáme. Bydlí kolem nás takže jako je určo potkáme, jen letáky dělám většinou když je muž v práci. No.. ale snad je potkáme co nejdřív… No dneska už jo lezl furt za mnou jestli nám může pomoc samozřejmě ironicky, tak už jsem mu řekla že může.. že mi pomůže když se otočí a půjde do prde**le :-D

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32927 příspěvků 1 inzerát 09.02.18 19:49

@neumisa škola nahrazuje tolik „kompetencí“ :poblion: rodiny, že se asi vžilo, že vyřeší vše ;)

laducha
Generální žvanilka 21358 příspěvků 09.02.18 19:49

No vidíš, bránit se umíš :mrgreen:

Knihomyš
Extra třída :D 10503 příspěvků 09.02.18 19:50

Sídlištní spratci byli od vzniku sídlišť. Seřvat na tři doby mi přijde nejlepší.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19255 příspěvků 09.02.18 19:51

@matkabagristy

nejlépe forma internátu a v osmnácti vrátit rodičům slušně vychované. to znám.

Russet
Echt Kelišová 9304 příspěvků 09.02.18 19:54
@Anonymní píše:
Dobrý den musím se poděli a spíš se poptat jak by jste reagovali vy.
Roznáším letáky k mateřské po sídlišti v místě kde bydlíme.
A poslední roznosy vždy potkám takového spratka cca 3 třída co chodí ještě s jedním a třeba za mnou 20 min chodí a hulákají po mě a dneska jsme šla se synem a zase za námi furt chodili vchod ke vchodu a mávali kolem nás prutem… jako poprvé jsem to brala jako klukovinu ale když se to stále opakuje tak si říkám kam ten svět opravdu spěje já mám 23 let a děti ze 3 třídy ani nema 8o :roll: jí žádný respekt. Nejraději bych chlapci naliskala, ale lítat pak po policajtech protože doma je to hodný chlapeček se mi fakt nechce!!! Je mi z toho fakt smutno. Prosím anonym

Nejsou to děti této doby. V každé byly děti grázlíci. Proč anonym?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 19:55
@Russet píše:
Nejsou to děti této doby. V každé byly děti grázlíci. Proč anonym?

Mám k tomu důvody omlouvám se :)

Malaga
Generální žvanilka 23724 příspěvků 09.02.18 20:04

Nejlépe vojenská internátní škola…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 20:05
@Malaga píše:
Nejlépe vojenská internátní škola…

Asi tak!

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32927 příspěvků 1 inzerát 09.02.18 20:15
@Anonymní píše:
Asi tak!

Ale tak to prostě nežer. Děcka bývají nevychovaná, frustrovaná… Si zakřičí na někoho, kdo je podle nich o příčku níž. Buď v klidu, tihle křiklouni nemaj o životě páru a budou koukat na drát

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama