Dětská kombinéza do mínus 20

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radnas
Kecalka 125 příspěvků 24.08.11 21:02
dětská kombinéza do mínus 20

Je možné v ČR koupit zimní kombinézu pro dvouleťáka na extrémní zimu? Líbily se mi péřové kombinézy, v jeho velikosti se však už nedělají. Hledám velikost cca 92. Zateplení musí být min. 300 g. Díky, Radka.

Reakce:

Neoenc
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 24.08.11 21:07

Napadá mě nechat si ji ušít na míru. v Liberci šije super sport.oblečení firma T12 www.t12.cz a kdysi šil v Turnově i Josef Rakoncaj (Sir Joseph), ale nevím, jestli dělá pořád malozakázky

makakela
Echt Kelišová 8019 příspěvků 24.08.11 21:19

ahoj kukni tady http://www.malyplavec.cz/…-baby---/376

radnas
Kecalka 125 příspěvků 24.08.11 21:25

díky, kouknu tam.

Cabadajka
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 24.08.11 22:55

Za nás jednoznačně doporučuju značku REIMA - řadu s membránou ReimaTec :palec: Moje dvouleťačka v týhle kombinéze řádila ve Francii v Alpách při -18 -pod kombošou měla jen termoprádlo a vysvlíkla jsem ji vždy teplounkou! Velkou výhodu vidím v tom, že je kombinéza do vel. 98 ve tvaru overalu a díky kvalitě matroše není tlustá-takže v ní není dítko jako buřt a nic mu nebrání ve volnosti pohybu…

Novire
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 25.08.11 07:25

Pokud můžeš investovat, objednej z Anglie Spotty otter :wink:

Už několikrát jsme objednávala tady, nikdy jsem nebyla zklamaná:
 http://www.littletrekkers.co.uk/…d74e3ac3ccf3

… akorát koukám, že ještě nemají doplněnou novou kolekci a kombinéza není ve větších velikostech. Tak jedině počkat a hlídat si to :-)

radnas
Kecalka 125 příspěvků 30.08.11 21:00

Jojo, tu péřovou kombinézu jsem už taky viděla, ale jak říkáš, jsou jen malé velikosti. A Reima se dá v ČR koupit kde? Díky.

Paxies
Kecalka 191 příspěvků 31.08.11 23:56

Reima prodávají na skibi.cz mají i kamenný obchod
:wink:

Paxies
Kecalka 191 příspěvků 01.09.11 00:01
Cabadajka píše:
Za nás jednoznačně doporučuju značku REIMA - řadu s membránou ReimaTec :palec: Moje dvouleťačka v týhle kombinéze řádila ve Francii v Alpách při -18 -pod kombošou měla jen termoprádlo a vysvlíkla jsem ji vždy teplounkou! Velkou výhodu vidím v tom, že je kombinéza do vel. 98 ve tvaru overalu a díky kvalitě matroše není tlustá-takže v ní není dítko jako buřt a nic mu nebrání ve volnosti pohybu…

Můžeš prosím napsat značku termoprádla?

26baba
Povídálka 11 příspěvků 06.09.13 09:17
Dětská nepromokavá membránová bunda Reima

Ahoj,
máte někdo zkušeností s bundou Reima membránou reimatec a systémem Play Layers?
Je opravdu celoroční při použití druhé vrstvy (vpínací mikina s patentky).
Díky moc za zkušenosti.

pepivaha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.13 12:36
@radnas píše:
Je možné v ČR koupit zimní kombinézu pro dvouleťáka na extrémní zimu? Líbily se mi péřové kombinézy, v jeho velikosti se však už nedělají. Hledám velikost cca 92. Zateplení musí být min. 300 g. Díky, Radka.

Já teda nevím, ale pokud jsou extrémní mrazy, tak se snad s děckem ven nejde. Já budu mít v zimě 1 1/2 ročního kluka a šla bych třeba kdyby bylo -8.C ale ve větší zimě ne.

radnas
Kecalka 125 příspěvků 07.09.13 22:01

Jsme v zahraničí, kdybych chodila ven jen do mínus 8, tak budu sedět od listopadu do března doma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >