Reklama

Dětská kombinéza do mínus 20

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radnas
Kecalka 125 příspěvků 24.08.11 21:02
dětská kombinéza do mínus 20

Je možné v ČR koupit zimní kombinézu pro dvouleťáka na extrémní zimu? Líbily se mi péřové kombinézy, v jeho velikosti se však už nedělají. Hledám velikost cca 92. Zateplení musí být min. 300 g. Díky, Radka.

Reklama

Reakce:

Neoenc
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 24.08.11 21:07

Napadá mě nechat si ji ušít na míru. v Liberci šije super sport.oblečení firma T12 www.t12.cz a kdysi šil v Turnově i Josef Rakoncaj (Sir Joseph), ale nevím, jestli dělá pořád malozakázky

makakela
Echt Kelišová 8014 příspěvků 24.08.11 21:19

ahoj kukni tady http://www.malyplavec.cz/…-baby---/376

radnas
Kecalka 125 příspěvků 24.08.11 21:25

díky, kouknu tam.

Cabadajka
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 24.08.11 22:55

Za nás jednoznačně doporučuju značku REIMA - řadu s membránou ReimaTec :palec: Moje dvouleťačka v týhle kombinéze řádila ve Francii v Alpách při -18 -pod kombošou měla jen termoprádlo a vysvlíkla jsem ji vždy teplounkou! Velkou výhodu vidím v tom, že je kombinéza do vel. 98 ve tvaru overalu a díky kvalitě matroše není tlustá-takže v ní není dítko jako buřt a nic mu nebrání ve volnosti pohybu…

Novire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 25.08.11 07:25

Pokud můžeš investovat, objednej z Anglie Spotty otter :wink:

Už několikrát jsme objednávala tady, nikdy jsem nebyla zklamaná:
 http://www.littletrekkers.co.uk/…d74e3ac3ccf3

… akorát koukám, že ještě nemají doplněnou novou kolekci a kombinéza není ve větších velikostech. Tak jedině počkat a hlídat si to :-)

radnas
Kecalka 125 příspěvků 30.08.11 21:00

Jojo, tu péřovou kombinézu jsem už taky viděla, ale jak říkáš, jsou jen malé velikosti. A Reima se dá v ČR koupit kde? Díky.

Paxies
Kecalka 191 příspěvků 31.08.11 23:56

Reima prodávají na skibi.cz mají i kamenný obchod
:wink:

Paxies
Kecalka 191 příspěvků 01.09.11 00:01
Cabadajka píše:
Za nás jednoznačně doporučuju značku REIMA - řadu s membránou ReimaTec :palec: Moje dvouleťačka v týhle kombinéze řádila ve Francii v Alpách při -18 -pod kombošou měla jen termoprádlo a vysvlíkla jsem ji vždy teplounkou! Velkou výhodu vidím v tom, že je kombinéza do vel. 98 ve tvaru overalu a díky kvalitě matroše není tlustá-takže v ní není dítko jako buřt a nic mu nebrání ve volnosti pohybu…

Můžeš prosím napsat značku termoprádla?

26baba
Povídálka 11 příspěvků 06.09.13 09:17
Dětská nepromokavá membránová bunda Reima

Ahoj,
máte někdo zkušeností s bundou Reima membránou reimatec a systémem Play Layers?
Je opravdu celoroční při použití druhé vrstvy (vpínací mikina s patentky).
Díky moc za zkušenosti.

pepivaha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.13 12:36
@radnas píše:
Je možné v ČR koupit zimní kombinézu pro dvouleťáka na extrémní zimu? Líbily se mi péřové kombinézy, v jeho velikosti se však už nedělají. Hledám velikost cca 92. Zateplení musí být min. 300 g. Díky, Radka.

Já teda nevím, ale pokud jsou extrémní mrazy, tak se snad s děckem ven nejde. Já budu mít v zimě 1 1/2 ročního kluka a šla bych třeba kdyby bylo -8.C ale ve větší zimě ne.

radnas
Kecalka 125 příspěvků 07.09.13 22:01

Jsme v zahraničí, kdybych chodila ven jen do mínus 8, tak budu sedět od listopadu do března doma.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >