Dětská léčebna Ostrov u Macochy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabines86
Kecalka 336 příspěvků 28.01.17 18:22
Detska lecebna Ostrov u Macochy

Ahoj zeny :mavam:,
potrebuji vedet, zda mate nekdo zkusenost s touto detskou lecebnou? A jak ta zkusenost je?
Syn je casto nemocny, zanety prudusek, nabehy na zapal plic, k tomu vsemu je alergik. Je mu 4 a pul roku.
Zatim tedy jsme se s doktorkou jeste nebavili o doporuceni atd. Tahle lecebna se nam libila, ale jeste ani nevim zda by tam syna vubec doporucila. Takze shanim nejake info o teto lecebne - jakekoli.
Moc diky :)

Reakce:
Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 28.01.17 19:26

Jeeeee, tam jsem strávila jaro asi 6 let po sobě :D Léčebna skvělá, jeskyně super a vždy mi to pomohlo, kvůli borelióze od 2 let jsem měla velmi bídnou imunitu a neustálé laryngytidy. Kombinovali jsme to ještě s Tatrama na podzim. Velmi příjemné je oddělené bydlení pro maminky s malými dětmi. Prostě nemůžu říct půl špatného slova a když do toho kraje náhodou zavítám, vrací se mi jen hezké vzpomínky - krom toho že mám imunitu podstatně lepší a nemocná už prakticky nebývám. A pan primář Slavík je skvělý doktor a velmi milý člověk.

silvie1978
Kecalka 319 příspěvků 28.01.17 20:52

My jsme byli se synem 2× ve Zlatých horách a potom už byl sám právě v Ostrově, protoze to máme 10 km od domu, tak jsem byla klidnější, kdyby něco…, měl už sedm let, tak jsem s ním nemohla. Každopádně speleoterapie mu vždycky na ty průdušky krásně zabirala.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 28.01.17 21:03

@silvie1978 a jak se tam synovi líbilo? Já byla s naším taky ve Zlatých horách, ale teď už je mu 7 a jako doprovod bych nemohla. Protože jsme z Brna, tak jsem uvažovala právě nad Ostrovem. A jak je to se školou? Vím, že tam je škola při léčebně, ale stejně - nezamešká moc?

silvie1978
Kecalka 319 příspěvků 28.01.17 21:43

Syn byl spokojený, škola tam je, takže nezameskal téměř nic. O víkendu jsme za nim jezdili, takže ani moc nesmutnil.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >