Dětská léčebna Ostrov u Macochy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabines86
Kecalka 336 příspěvků 28.01.17 18:22
Detska lecebna Ostrov u Macochy

Ahoj zeny :mavam:,
potrebuji vedet, zda mate nekdo zkusenost s touto detskou lecebnou? A jak ta zkusenost je?
Syn je casto nemocny, zanety prudusek, nabehy na zapal plic, k tomu vsemu je alergik. Je mu 4 a pul roku.
Zatim tedy jsme se s doktorkou jeste nebavili o doporuceni atd. Tahle lecebna se nam libila, ale jeste ani nevim zda by tam syna vubec doporucila. Takze shanim nejake info o teto lecebne - jakekoli.
Moc diky :)

Reakce:

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 28.01.17 19:26

Jeeeee, tam jsem strávila jaro asi 6 let po sobě :D Léčebna skvělá, jeskyně super a vždy mi to pomohlo, kvůli borelióze od 2 let jsem měla velmi bídnou imunitu a neustálé laryngytidy. Kombinovali jsme to ještě s Tatrama na podzim. Velmi příjemné je oddělené bydlení pro maminky s malými dětmi. Prostě nemůžu říct půl špatného slova a když do toho kraje náhodou zavítám, vrací se mi jen hezké vzpomínky - krom toho že mám imunitu podstatně lepší a nemocná už prakticky nebývám. A pan primář Slavík je skvělý doktor a velmi milý člověk.

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 28.01.17 20:52

My jsme byli se synem 2× ve Zlatých horách a potom už byl sám právě v Ostrově, protoze to máme 10 km od domu, tak jsem byla klidnější, kdyby něco…, měl už sedm let, tak jsem s ním nemohla. Každopádně speleoterapie mu vždycky na ty průdušky krásně zabirala.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 28.01.17 21:03

@silvie1978 a jak se tam synovi líbilo? Já byla s naším taky ve Zlatých horách, ale teď už je mu 7 a jako doprovod bych nemohla. Protože jsme z Brna, tak jsem uvažovala právě nad Ostrovem. A jak je to se školou? Vím, že tam je škola při léčebně, ale stejně - nezamešká moc?

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 28.01.17 21:43

Syn byl spokojený, škola tam je, takže nezameskal téměř nic. O víkendu jsme za nim jezdili, takže ani moc nesmutnil.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >