Dětská seborea

169
17.3.21 14:11

Dětská seborea

Ahoj holky. Už jsem tu jednou řešila seboreu. Malá to má čím dál více. Co mě ale překvapilo, tak doktor říkal, že to nemám vůbec ničím mazat. Že ji to akorát zanesu. Já nevím, ale mě to přijde o dost horší spíš teď. Tak má se mazat seborea nebo ne? Jsem z toho jelen. Vycesavat ani něžně vsivackem nemůžu a to ani na promastenou pokožku. Strašně ji to krvácí. Škrábe si to. Takže hlavní otázka je zda mazete nebo ne. Případně čím. Nám nepomáhá domaci sádlo, ani žádná jiná mast či olejicek. Děkuji. Foto radši dávat nebudu. Ma to hrozný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2548
17.3.21 14:30

@ašímanaj Ahoj, nevím kolik je tvé dceři, ale momentálně tohle resim několik týdnů s mou 10ti letou dcerou. Začalo to ve vlasech, hodně se drbala a az do krve, ale tam má jen několik malých ložisek, ale bohužel se jí to jiz rozlezlo na celý obličej, do toho všeho je dcera atopik, takže super kombinace. Jinak že začátku nám kožní doporučila šampon Ducray šampon a ložiska mazat Biodermou, ale nic nepomahalo. Pak jsme přešla na šampon Ducray kelual a bohužel musela nasadit kortikoidy, pak jsme přešla na mytí obličeje gelem od Biodermy a opět i tim mazat, ale šílené zhoršení, hlavně teda v obličeji. Zkusila jsem mazat i jen Avene relipidacni balzam, čímž si maze i celé tělo kvůli atopii a také žádné zlepšení. Naopak vše čím si mazala, Tak ji pálilo. Tak jsem se už namíchla a jelikož mně dělá strašně dobře na kůži obyčejný jelení luj, tak si to tím začala mazat a ejhle, neskutečně se jí to zlepšilo. :mrgreen:
Je to hruza, držím palce, aby se to tve dceři brzy zlepšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
17.3.21 14:34

Já mazala syna krémem od ABC derm, postupně to zmizelo. Teď mažu nějakým krémem z lékárny, aby neměl suchou hlavu a neškrábal si to. Je malé miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
17.3.21 14:43

@Gábííí Děkuji. Ja cetla, ze tohle je opravdu boj na dlouho. Vetsinou. Jsou ji 4 mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat