Detska sedacka na kolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  15.12.03 14:17
Detska sedacka na kolo

Krasny den,

chtela bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti s kupovanim sedacky na kolo pro asi rocni miminko. Da se vubec takto male miminko vozit v sedacce na kole? Pripadne, muzete mi poradit, jaka je nejlepsi a kolik asi stoji? Ma to byt vanocni darek :-)

Mejte se a uzivejte predvanocni atmosferu

Katka

Reklama

Reklama

Reakce:

Gabi2
Stálice 80 příspěvků 16.12.03 09:05
Detska sedacka na kolo

Sedačku na kolo bych doporučila HAMAX, která se montuje na nosič nebo je samonosná. Je to vysoká (nad hlavu dítěte), trochu polohovatelná sedačka, vhodná pro děti od cca 9 měsíců tj. samostaně sedící). Důležitá je také cyklistická přilba pro dítě. Děti snášejí jízdu na kole dobře (čím menší, tím lepší), jen je potřeba si uvědomit změnu těžiště kola :-)

Anonymni  16.12.03 14:11
Detska sedacka na kolo

Ahoj Gabi,

dik moc za radu, snad to jeste sezenu pred Vanoci

Pekny den

Katka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Příběh Mirky: Syn bude otcem, ale dítě nejspíš není jeho

Tak jsem se dočkala, budu babičkou. Mám skvělou snachu, bezvadného syna a... číst dále >

Reklama