Dětská softshell bunda, která nepromokne

70624
3.6.20 09:01

Dětská softshell bunda, která nepromokne

Bundu pro kluka, 11 let. Samotný materiál má dobré parametry téměr u většiny sportovních značek, i u těch místních výrobců, co to šijí doma. Ale většina zkrátka proteče švem. Takže potřebuju poradit nějakou osvědčenou tutovku.
Dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12872
3.6.20 09:28

@Lama Lama Nemám zkušenosti přímo se softshellkou, ale co u Reimy píšou, že je nepromokavé, tak zatím vždycky bylo. A to já na ty věci zkoušela lít i vodu z petky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70624
3.6.20 09:31
@bertoldina píše:
@Lama Lama Nemám zkušenosti přímo se softshellkou, ale co u Reimy píšou, že je nepromokavé, tak zatím vždycky bylo. A to já na ty věci zkoušela lít i vodu z petky.

Na Reimu nedám dopuistit, zimní bundy, rukavice - nesmí mi nic jiného už do domu. Letos skvělá kzkušenosti i s kalhotama. Já byla ze snowboardu uplně durch, spoďáry bych mohla ždímat. Děti uplně suché.
Ale soft bundu měl kluk, je pravda, že už je to 7 let. Ale byla to tragedie. Zatrhávala se a promokala ve švech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1989
3.6.20 09:44

Musi byt svy podlepene, jinak driv nebo pozdeji ve svu provlhne kazda. Takze kupovana, doma sita ne - i kdyz se svy daj nejak podlepit i doma, ale je to opruz. :D Kamoska si sije vlastni, na doma i do mesta uplne staci, vetsinou nic neprovlhne. Na celodenni radeni na hory kupuje myslim prave tu Reimu a chvali si ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70624
3.6.20 09:53
@větvička1 píše:
Musi byt svy podlepene, jinak driv nebo pozdeji ve svu provlhne kazda. Takze kupovana, doma sita ne - i kdyz se svy daj nejak podlepit i doma, ale je to opruz. :D Kamoska si sije vlastni, na doma i do mesta uplne staci, vetsinou nic neprovlhne. Na celodenni radeni na hory kupuje myslim prave tu Reimu a chvali si ji.

Ale |Reima softky nejsou podlepené taky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
3.6.20 10:28

My máme dobrou zkušenost s Kilpi a AlpinePro, ale nikdy jsem to nějak detailně nezkoumala - jako jestli jsou podlepené švy a tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
3.6.20 11:05

Já mám dobrou zkušenost s Reima a českou Fantom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8942
3.6.20 12:15

Zatím nejlepší zkušenost s Outdoorkids, řada extreme. Ale je to přece jen softka do tisícovky a podlepené švy nemá. A ani já nemám vyzkoušeno třeba ve dvouhodinovém dešti (dcera ji nosí místo pláštěnky, ale nejsme extrémisti, běžně se za deště schováme) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
3.6.20 12:21

Já myslím, že do vytrvalého deště je jistota membránovka s podlepenými švy. Softhellové máme kalhoty, protože jsou příjemnější na nošení. Běžný déšť zvládají, ale sednutí si do louže vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20035
3.6.20 12:23

@Lama Lama no a proc to musi byt softshell? Ja ho pro deti dety mam take, ale přijde mne, ze mnohem vetsi vyuziti by mela lehka bunda s membránou a podlepenymi svy. A tedy mame vse od Reimy a bundu mam rada, protoze jedna z mala ma stojacek a ne kapucu, ale do velkeho deste to proste neni. Narozdil od tech membranovych veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20035
3.6.20 12:26
@Lucynka_v píše:
Já myslím, že do vytrvalého deště je jistota membránovka s podlepenými švy. Softhellové máme kalhoty, protože jsou příjemnější na nošení. Běžný déšť zvládají, ale sednutí si do louže vůbec…

no to jsem rada, ze to nekdo ma tak take. Ja porad ctu, jak softshell snese vse, ale ja s nim takove zkusenosti nemam. Jak si v tom deti nekam sednou, kleknou, tak je to durch. Zatimco v zimni Reime muzou sedet v kaluži a dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12872
3.6.20 19:45
@Lama Lama píše:
Na Reimu nedám dopuistit, zimní bundy, rukavice - nesmí mi nic jiného už do domu. Letos skvělá kzkušenosti i s kalhotama. Já byla ze snowboardu uplně durch, spoďáry bych mohla ždímat. Děti uplně suché.
Ale soft bundu měl kluk, je pravda, že už je to 7 let. Ale byla to tragedie. Zatrhávala se a promokala ve švech.

Asi bych zkusila tenkou s membranou, jak píše @Cuddy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70624
4.6.20 17:38

Tak jo, máte recht, koupim membránovku. ¨
Ale teď babo raď, kterou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
5.6.20 08:49
@Lama Lama píše:
Tak jo, máte recht, koupim membránovku. ¨
Ale teď babo raď, kterou.

Na skibi je zrovna online outlet, tak jestli mate rada Reimu, je to dobra příležitost. Se 45% slevou uz ty ceny jdou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70624
5.6.20 08:53
@Lucynka_v píše:
Na skibi je zrovna online outlet, tak jestli mate rada Reimu, je to dobra příležitost. Se 45% slevou uz ty ceny jdou ;)

JJ, ale nejsou velikosti. Asi vezmu Northface.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat