Oblečení po dceři

8
28.5.20 08:38

Oblečení po dceři

Zdravím, během léta se začnu zbavovat oblečení po dcerkách. Uvítala bych maminku/maminky, které by ode mě odebíraly pravidelně. Věci převážně holčičí, ale spousta kousků i neutrální. Od velikosti 50.
Rozhodně na tom nechci nijak vydělat!! Valná většina v perfektním stavu a nechám za příznivé ceny, na kterých se domluvíme. Klidně dovezu ukázat - Chrudim, Pardubice, Žďár nad Sázavou. Případně mohu pak průběžně posílat foto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5731
28.5.20 08:58

@Ajushka Zbavovat se oblečení je všeobecně problém. Teď jsou všude velké slevy, takže i ti, co nemají peníze, si mohou za pár korun dovolit nové oblečení. My po klukách dáváme oblečení na charitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12286
28.5.20 09:01

Já dávám oblečení po dětech kamarádkám (zadarmo, i když to fakt nejsou žádné Pepco kousky) nebo do Klokánku. Párkrát jsem zkoušela něco prodat, jak jednotlivě, tak po sadách, a úspěch téměř nula. Lidé, co si z finančních důvodů nemohou dovolit kvalitnější oblečení, většinou radši koupí nové právě v těch polských obchodech, než z druhé ruky :nevim: Ale třeba někoho najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
785
28.5.20 09:07

Naprostý souhlas, dřív jsem tady prodávala po klukovi balíky oblečení obvykle okolo 50 kusů za 300 a jen jedna kšiltovka z H&M stála nová jako nabízený balík, jasně byly tam všechny možné značky ale i tak to nikdo nechtěl. Teď to dávám jedné holčine co otěhotněla pred 20 (věk). Občas mi za to dá kapsičky pro kluka apod. Nebo taky nic, ale aspoň vím že to unosi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.5.20 09:11

Přesně tak… klidně za čokoládu, hlavně, že ještě poslouží. Nejmenší zkusím nabídnout porodnici a něco do kojeňáku. Ale kdyby byla nějaká maminka v tíživé sitaci, tak miminku komplet vybavím šatník :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2020
28.5.20 09:12

Moc pozitivně bych to neviděla. My oblečení z druhé ruky měli ze začátku a po půl roce jsme to vzdali, protože to nebylo v top stavu, dost věcí mělo fleky, prosoupana koleno nebo bylo nevkusných, takže oblečení na ven jsme stejně kupovali nové a koupit pytel oblečení na doma za několik stovek je pro mě zbytečné. :nevim: a posledni várku našem dítěti se mi taky udat nedaří a to jsem všechno trochu zničené sama vyhodila a chci 10 korun za kus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7625
28.5.20 10:32
@Enmamma píše:
@Ajushka Zbavovat se oblečení je všeobecně problém. Teď jsou všude velké slevy, takže i ti, co nemají peníze, si mohou za pár korun dovolit nové oblečení. My po klukách dáváme oblečení na charitu.

Záleží co a v jakém stavu prodávas. Já jsem neměla problém dřív ani teď prodat cokoliv z Fleru, pokud to bylo bez vad - softshellove soupravy, obrazová trička, baggy teplaky, soupravy cepice s nakrcnikem… To samé merino věci, vše se dřív nebo později prodalo. Z těch komerčních výrob až neuvěřitelne letí třeba boxerky z Tchiba, ty mi mizí vždy během pár dní, nebo lnene kalhoty z HM. Dokonce i pěkné miminko věci se mi podařilo udat, udělala jsem balík 40ks a za 400kc byl za dva týdny prodány. Obycejnejsi neznicene věci pak dávám zadarmo kamarádce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
28.5.20 11:48

Já jsem tedy věci po synovi prodala rychleji, než nakoupila, včetně ostatní vybavicky, latkovych plen a tehotenskeho oblečení. Probrala jsem to, něco šlo na charitu a z ostatního jsem udělala hezčí a horsi balíky, a ty se prodaly hned. Zadne ležáky jsem doma neměla. Pokud člověk udělá rozumnou cenu, je to pryč raz dva.

Problém je, ze někteří chtějí za obyčejné obnosene věci kolikrat víc nebo stejně, než se dá koupit nové, a to třeba ani nejsou v nějakém supr cupr top stavu, proste jen mají na sobě nějakou cedulku s nějakou značkou. To same v secondhandech je to vzhledem k cenám nového drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.5.20 13:13

A proto nabízím tu možnost věci i dovést a prvně si je prohlédnout a vybrat si osobně. Aby pak právě nedošlo ke zbytečnému dohadování. I když teda mě by hanba fackovala prodávat věci špinavé a roztrhané.

Třeba se najde maminka, které by to takto vyhovovalo. Kdyby ne, budu muset vymyslet jiné řešení. Ale byla by to škoda… to oblečení je hezké a za minimální cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
28.5.20 17:02

Neviděla bych to tak pesimisticky, naopak, během jara jsem se zbavila téměř všeho dětského oblečení, samozřejmě za velmi nízké ceny, ale prodávalo se fakt dobře. Teď má dost rodin hluboko do kapsy. Za mě lépe kupovat kvalitní z druhé ruky než pepco a kik. Ale ne tady, spíš vinted a facebookové skupiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7625
28.5.20 17:50
@bibi2233 píše:
Ale ne tady, spíš vinted a facebookové skupiny.

Souhlasím, tady jsem nikdy skoro nic neprodala ani nakoupila. Dřív byl fajn i Modrý konik, má dobre filtry na bazaru, ale tak 70% věci co inzeruju, prodám na FB a zbytek na Vinted

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
28.5.20 19:31

Oblečení dnes prodat je téměř nemožné. Kdo nemá peníze koupí v Pepcu, kdo má koupí lepší nové např. V CA. Třeba kabát asi prodáš ale drobnější věci ne. Když jsem po dceři prodávala mimi věci pred 9 lety, dělala jsem balíčky po 20 ks i za 1500 Kč, a hned to bylo pryč. Teď jsem zkoušela prodat po synovi balík hezkých věcí za 300 Kč, ale jak jsem viděla jak to maminka proti světlu prohlíží a hledá žmolík tak jsem si řekla že už neprodávám ale nosím do charitativniho obchodu, občas něco vyvěsim.
Ani já už nic z druhé ruky nekupuji max. Když to mohu vidět. Už se mě stalo že nafoceno pomalu s visačkami a došli podlahovky, ani ven bych to dětem nedala styděla bych se.
A také se mi už stalo že si nechali poslat balík a pak že to bylo špinavé, roztrhane, ať dám slevu, když jsem řekla že vše bylo v pořádku ať to pošle zpět na své náklady tak už se neozvali. Nebo další zkouší že jako poslali peníze pošlou výpis a peníze nikdy nedorazí.
Tak raději nic neprodávám za to mi ty 200 Kč fakt nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2517
28.5.20 21:14

Mě to prodávání přes net dost odrazuje. příklad sandále po 2 leťákovi. My koupili za 1000kč a prodávali za 150kč a takové divadlo kolem toho.. jestli je to takový nebo makový. Tak jsem si řekla, že ať ženská si koupí v obchodě a zkusí vše reklamovat. věnovala jsem kamarádce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama