Dětské video chůvičky - nevím si rady

1130
29.3.21 19:11

Detske chuvicky- nevím si rady

Ahoj holky, prosím o radu ohledně dětských chuvicek. Nejlépe bychom chtěli videochuvicku na digitální přenos (bez wifi). Bylo by skvěle kdyby měla i ale kameru třeba aby vydržela bez napájení 24h jako základny. Zaujala nás TrueLife H32 akorát právě tam ta kamera musí mít vždy nějaký zdroj -da se z powebanky ale prý se musí jet na nějaký snížený režim :think:
Hledáme hlavně chuvicky na cesty -na chalupu, na ven když budeme někde sedět a kočárek budu mít někde povzdálí. Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7404
29.3.21 19:17

A to jezdíte někam, kde jste týden bez elektřiny? Si kupte jiný náhradní zdroj. Menší centrálu apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
29.3.21 19:57

Vím, že se na to neptáš, ale napíšu svojí zkušenost. Také jsme chtěli kupovat video chůvičky, prošla jsem spoustu, ale žádná mi nějak nesedla. Malá se narodila dřív a tak jsme to nestačili dořešit. Měla jsem doma pouze staré od Philips a nakonec to bylo to nejlepší co mohlo být a vůbec mi nevadilo, že nemají video. Jsou na baterky (i do elektriky) a nesmírně citlivé. A to jsme jim dělali občas fakt zátěžový test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
29.3.21 20:54

@Cenarius všude elektřinu máme, ale jde o to takže třeba nechám malého spát v kočárku a na druhé straně velike zahrady nebo u hřiště a já budu pod ním.. tak mi jde i o tohle

@Májovka1 to myslíš ty klasicky? Ononjako nové bez viwewda stojí kolem 1400 a s video 1800 takže vesměs už je to fuk :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19466
30.3.21 22:17

@Májovka1234 mně taky vždy stačily klasiky, už jedou nepřetržitý denní přenos skoro 7 let (3.dítě) :mrgreen:
jen jsou vyměnila nabíjecí baterie, u starých typoů jsou jednotky i na baterky, obě… to využivám venku, u babiček, na dovolené atd…

dítě spí venku zachumlané a ty doma relaxuješ…

předpokládám, že videochůva nemá obě jednotky na baterku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19466
30.3.21 22:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
31.3.21 05:33

@Káťa19 bohužel ne no. Kamera může jet z powebanky jedině :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19466
31.3.21 08:51
@Lebedka99 píše:
@Káťa19 bohužel ne no. Kamera může jet z powebanky jedině :think:

tak to je potom chůvička k ničemu :nevim: jezdíte do přírody, na dovolené atd?
u nas třeba u rodiču na baráku dávám děti celoročně spát na zahradu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
31.3.21 17:26

@Káťa19 no oresne jezdíme a také bych chtěla třeba ho dát na zahradu a mít klid a neřešit tam kabel z PB :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19466
3.4.21 13:18

@Lebedka99 tak v tom pripade kup klasiku a vyprdni se na nejaky video ;)
a drj pozor, aby chuvy byly obe na baterii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat