Výběr kočárku pro chlapečka

Anonymní
27.3.21 13:44

Výběr kočárku pro chlapečka

Ahoj, potřebovala bych trochu poradit.
Vybíráme kočárek pro miminko, šle vůbec nevím na co koukat. Na trhu je jich miliony a já nevím, co je dobré a co ne. Kor když se nemůžeme na kočárek nikam dojít podívat. Jaké jsou nejlepší kola? Gumová, pěnová nebo nafukovací? Jde mi z toho hlava kolem.. líbí se mi kočárky jako je bugaboo, stokke, joolz. Ale dát za kočárek 30 tisíc se mi nechce. Max těch 15, uplně nejvíc 20. Bydlíme ve městě, v paneláku, máme malý výtah. Bugaboo se vejde krásně, thule se do výtahu musí rozebrat- složit a sundat kolo. Starší dcera měla starší bugaboo, který jsme prodali, byl ale super. Jediná nevýhoda je to, že manžel má dva metry. Já 165cm, takže pro manžela je kočárek opravdu maličký. Líbil se mi u bugaboo hlavně sporťák, jiný kočárek jsme neměli a ráda bych i u druhého dítěte vybrala jeden, který vydrží a nebudeme pak časem řešit sporťák.. napadá vás nějaký kočárek, který je stylově těmto kočárkům podobný?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10521
27.3.21 14:10

Zalezi, jestli ti jde o design nebo pohodli tvoje a ditete.
Protoze treba prave ten Stokke nebo Joolz jsou v tom druhem pripade uplne na houby.
Taky zalezi, kde s tim chces jezdit, jestli ho budes casto skladat atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
27.3.21 14:24

@Lucie_Sx proc by stokke a joolz mely byt na houby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:25

@Lucie_Sx skládat ho budu denně-hodně jezdíme. mám malé auto (Fabie 1), takže ne každý kočárek se vejde a korbu na sedačky nedám. Všechny cesty máme do kopce, takže bych ráda lehký kočár, který utáhnu i když bude naložený nějakými věcmi. Rozhodně mi jde o pohodlí dítěte i mé. Ale taky bych ráda, aby se mi kočárek líbil.

• Citovat
  • Nahlásit
1151
27.3.21 14:26

Kvůli výšce a lehkosti kočárku jsme nakonec zvolili tento https://www.mall.cz/…graphit-2020?…
Původně jsem chtěla také Cybex, ale tento mi na manipulaci přišel nejlepší.. jde na něj i korba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10521
27.3.21 14:30
@peta1003 píše:
@Lucie_Sx proc by stokke a joolz mely byt na houby?

Stokke neprakticka rukojet, oba nepolohovaci sportak, miminko se do lehu jen vsede naklopi. To je prasarna na deti.
Spatne jizdni vlastnosti do terenu, vysoka hmotnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10521
27.3.21 14:34
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx skládat ho budu denně-hodně jezdíme. mám malé auto (Fabie 1), takže ne každý kočárek se vejde a korbu na sedačky nedám. Všechny cesty máme do kopce, takže bych ráda lehký kočár, který utáhnu i když bude naložený nějakými věcmi. Rozhodně mi jde o pohodlí dítěte i mé. Ale taky bych ráda, aby se mi kočárek líbil.

Ja jsem priznivce jogger kocarku, takze Baby Jogger, TFK, Thule, BoB, Mountain Buggy, Red Castle, Easy Walker atd. Slozis na placku (v nejhorsim sundas kola), jsou lehounke, maji vysokou nosnost, dobre se s nimi manipuluje, vyborne do terenu.
Jen ten vytah budes muset poradne promerit, jestli se ti tam neco vleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:37

@Lucie_Sx tak bugaboo se taky nepolohuje jen se sedačka naklání a nám to nevadilo. Dcera v něm byla spokojená, dobře se jí v něm i spalo, takže to mi nevadí. Měli jsme těším cameleon 2. Do terénu moc nechodíme, bydlíme ve městě, všechny cesty máme betonové.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:40

@Lucie_Sx měla jsem chvíli půjčený kočárek baby Jagger city elite, když byl nás kočárek v servisu. Byl to teda pan kočár, byla jsem s ním spokojená, ale byla to jen sportovní verze, nevím, zda na tento kočár jde dát hluboká korba, byl parádní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 14:43

@Lucie_Sx sporťák jsem složila i do auta, tuším že jsem jen sundavala jedno kolo, ale pochybuju, že bych ho tam narvala s hlubokou korbou.. na sedačky korbu nedam, vzadu sedí starší dcera v sedačce, mimčo ve vajíčku a já s manželem. Větší auto by jsme chtěli pořídit až tak za rok..

• Citovat
  • Nahlásit
1834
27.3.21 14:48

@Lucie_Sx tak kamaradka mela stokke xplory a byla s nim naprosto spokojena. Chodila s nim dokonce i behat :D vozila v nem kluka do 3 let a ten si vubec na ten poleh nestezoval a chrnel v nem kazdy den x hodin! Na zahrade mela starou libertu a v tom sportaku byt nechtel.

Sousedka mela bugaboo cameleon a odvozila v nem po Praze dve deti. Taky rikala, ze lepsi kocar si vybrat nemohla…no a obe ty deti taky vypadaly, ze jsou moc spokojeny.

Je teda pravda, ze jina kamoska mela Joolz a ten sel z baraku po trech mesicich, protoze je to pry hrozna herka a koupila Bugaboo fox a ten je pry topka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9544
27.3.21 15:33
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx tak bugaboo se taky nepolohuje jen se sedačka naklání a nám to nevadilo. Dcera v něm byla spokojená, dobře se jí v něm i spalo, takže to mi nevadí. Měli jsme těším cameleon 2. Do terénu moc nechodíme, bydlíme ve městě, všechny cesty máme betonové.

To, že to nevadí tobě, je jedna věc. To, že je to pro dítě škodlivé, je věc druhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 16:02

@Sany80s nemyslím si, že by to pro dítě bylo škodlivé. Kdyby to bylo natolik špatné, nevyráběli by se. Takové sezení má většina novějších kočárků. Téměř každá značka kočárků má model s tímto typem sportovní sedačky.

• Citovat
  • Nahlásit
9544
27.3.21 16:09
@Anonymní píše:
@Sany80s nemyslím si, že by to pro dítě bylo škodlivé. Kdyby to bylo natolik špatné, nevyráběli by se.

To nemyslíš vážně, že ne. Přece nemůže být někdo tak naivní.
Teď nemluvím o tom kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 16:59

@Sany80s ano, opravdu si myslím, že korýtkové sezení není tak špatné jak tvrdíš. Ale klidně mi pošli nějaký odkaz na studii kde se o tom víc dočtu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat