Dětské lehátko

20.3.07 17:34

Dětské lehátko

Ahojda, chci se zeptet zda někdo máte doma lehátko pro mimi, jaká je spokojenost a jaká značka? Na co se mám zaměřit, chci aby bylo polohovatelné, mělo popruhy…Nebo je to zbytečné? Další otázečku mám k lehátkům do vany?? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
20.3.07 18:11

Ahoj,

měla jsem polohovací lehátko zn. TAKO za necelých 1 000 Kč a byla jsem s ním maximálně spokojena a Ondrášek také, bylo polohovací s upínáním i na houpání a splnilo svůj účel.
Před měsícem jsem jej prodala, protože už v něm prcek nechtěl být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
20.3.07 20:06

Lehátko do vany je naprostá zbytečnost - my jsme ho v nákupní horečce koupili a nikdy nepoužili.

Co se týče těch polohovacích lehátek, tak to jsme - coby pokrokoví rodiče - taky chtěli koupit. Ale doktoři nám to rozmluvili - prý je to nezdravé. Nevím proč, nevím jak, ale prostě nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
25.3.07 12:06

lehátko do vody

my ho máme už přímo ve vaničce -ta vanička je profilovaná. Je to super, malý vidí do stran, dobře se tam pokládá. Jinak u babičky koupeme v klasické vaničce a přežije to :D . Nejlepší je stejně zabalit dítě do plínky, a pak je položit do vody, následně rozbalit (když je maličké). Nejhorší lehátka do vody jsou taková ty pěnová, špatně se udržují (hygiena), hlavně v záhybech zůstává voda atd. Pokud už máte vaničku, tak bych to vážně neřešila…

Klasické lehátko využíváme často, máme od kamarádky nějaký starší model - záleží, jak dlouho ho chceš využívat, my se teď rozhodli pro Fischer Price 2 v 1 - je to až do 18 kg, tedy i pro batolata, nejdřív je to lehátko, pak houpací křesílko, holky na něj v diskuzi pěly chválu. Obvyklé lehátko je jen do 9 kg. My máme „obříka“, tak nám z toho klasického rychle vyrůstá (5.měsíc - 8 kg)

pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
25.3.07 12:15

Ahojky, my máme polohovatelné lehátko koupené od kamarádky a je super :wink: Využívám ho, když potřebuju vařit a manžel není doma - malý si v něm hraje a vidí na mě - spokojenost! Nikdy v něm není dlouho, takže si myslím, že na vývoj zádiček to nebude negativně působit :wink:

A lehátek do vody máme několik :oops: Nejdřív obyčejný, ale po koupi větší vaničky, která je tvarovaná jsme koupili molitanový a to je asi nejlepší. Pak občas používáme větší lehátko s přísavkama (delfínek) do velké vany - taky dobrý.

Co bysme mu nedopřáli :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
25.3.07 12:19

Ahojky, my máme polohovatelné lehátko koupené od kamarádky a je super :wink: Využívám ho, když potřebuju vařit a manžel není doma - malý si v něm hraje a vidí na mě - spokojenost! Nikdy v něm není dlouho, takže si myslím, že na vývoj zádiček to nebude negativně působit :wink:

A lehátek do vody máme několik :oops: Nejdřív obyčejný, ale po koupi větší vaničky, která je tvarovaná jsme koupili molitanový a to je asi nejlepší. Pak občas používáme větší lehátko s přísavkama (delfínek) do velké vany - taky dobrý.

Co bysme mu nedopřáli :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
2.4.07 13:35

Ahojky, my používáme od 2 měsíce lehátko HAUCK BUNGEE. Hlavně když něco doma udělat a jsem sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.07 10:41

Ahoj,
polohovatelné lehátko jsme nakonec taky pořídili - asi až ve 3 měsícíh, to už nechtěl pořád ležet v postýlce a musím říct, že je super vřele doporučuju. Máme od Patron Bohemia.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.07 16:43

Tak nakonec jsme dostali od známých dětské lehátko od Taka, tak snad budeme spokojeni, vypadá dobře, jak polohování zádíček, tak polohovací madlo, dají se na něj později zavěsit i hračky… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.5.07 12:26

Ja zvlastni zkusenosti lehatko doporucuji. Ditko se do nej lehce rychle odlozi a kdyz ma upinaci pasy, tak se numusis bat ze vypadne. Hlavne je to mnohem pohdlnejsi na manipulaci. Ja jsme spokojen s timto lehatkem: http://www.detskesny.cz/…lehatko-2007

• Nahlásit
  • Citovat
550
17.10.07 22:01

nevíte někdo jestli lehátko Fisher price do 18 kilo je polohovací?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20108
28.10.07 16:08

Ahoj,
je polohavací. Úplně malinká miminka v něm skoro leží, od tří měsícu mají opěrku v lehu, ale už jsou jakoby víc zvednutí v houpačce a od šesti měsíců v něm skoro sedí :wink: Ale nemají ty záda polohovatelné plynule, jsou tam jen dvě polohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.11.07 13:03

polohovací lehátko

má máme doma staré chicco a naprostá spokojenost. Malej v tom vydržel ale jen do tý doby co zjistil, že už se může sám pohybovat po pokoji :lol: :lol: :lol:

líbí se mi třeba tohle: http://miniboss.cz/index.php?…

líbí se mi tam ta deka.. brala bych ho pro druhý dítě. máte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.2.09 23:26

Re: Dětské lehátko

Martinda25 píše:
Ahojda, chci se zeptet zda někdo máte doma lehátko pro mimi, jaká je spokojenost a jaká značka? Na co se mám zaměřit, chci aby bylo polohovatelné, mělo popruhy…Nebo je to zbytečné? Další otázečku mám k lehátkům do vany?? :? [/Ahoj mám lehátko rio 2009 a jsem maximálně spokojená. je důležité, aby mělo popruhy, mimčo může snadno zklouznout… Pak aby bylo hodně měkké, any se miminku dobře hajalo. Nějaká ta hrazdička je výhodou…
  • Nahlásit
  • Citovat
6069
25.2.09 10:01

ahoj,

tak my máme (nebo spíš měly :) ) lehátko od Jané a naprostá spokojenost. Dcera v něm byla cca do 7 měsíců - pak zjistila že je větší zábava sedět na dece a teď už odlejzá pryč :D Jinak tedy netuším proč by to lehátko mělo doktorům vadit - jak tady někdo psal - myslím si že je to rozhodně lepší než když někdo dává děti doma místo do lehátka tak do autosedačky.
Lehátko do vany jsme měly klasické - koupaly jsme nejdřív v malé vaničce ale asi od 4 měsíců jsme ve velké vaně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama