Dětské náušnice

1276
12.5.20 16:06

Dětské náušnice

Maminy, mám dotaz :)
Dceři nedělá očividně dobře žluté zlato, už několikrát jsem ji dírky musela léčit framykoinem a dnes zase.. :zed: Takže uvažuji o pořízení náušnic z jiného kovu.
Máte nějaká z Vás pozitivní zkušenost s jiným kovem, v případě, že žluté zlato nesedělo, a jakým? Že jste např. vyměnily za stříbro a už v pohodě..? :think: ;)
Moc díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12430
12.5.20 16:17

Dcera má ocel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
12.5.20 16:18

Stříbro, bylo ok. :-) nebo chirurgická ocel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15414
12.5.20 16:27

A nenapadlo tě jí ty naušnice vůbec nedávat? Proč jí do uší cpát další kov, když jí to evidentně nedělá dobře? Není to životně důležitý, je to jen na parádu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8468
12.5.20 16:32

Já nemůžu osobně nic jiného, než chirurgickou ocel. Když malé doktorka nastřelovala náušnice, tak mě upozorňovala, že žluté zlato bývá jedním z největších alergenů. My máme bílé a je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
12.5.20 16:44

@Zwetta ihned vyndej, jen ji trápís.. Jinak klasika je chirurgická ocel nebo titan.. U mě je to třeba jediné, co snesu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3664
12.5.20 16:45

Ja vubec nechapu rodice, kteří nechavaji holkam nastrelovat nebo propichovat usi temer automaticky. Ja teda pockam, az se sama rozhodne. Kdyz ji to dela spatne tak tim tuplem… framykoin neni zas uplne nezavadny pro takove zbytečnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1276
12.5.20 17:08

Díky všem co odpověděli k tématu a těm, které tady mají potřebu řešit propíchnuté uši můžu tak akorát napsat jediné: už je má píchlé skoro 2 roky, zpět to nevezmu, tak nechápu, proč mi to sem cpete ;) :P
Druhá věc, když už se tak stalo a zlato nesedí, tak logicky asi hned kvůli tomu nenechám zarůst uši, ale snažím se najít jiné řešení ;)
Všem rýpalkám krásný zbytek dne a NErýpalkám ještě hezčí.. :kytka: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2559
12.5.20 17:37
@Kaileee píše:
Ja vubec nechapu rodice, kteří nechavaji holkam nastrelovat nebo propichovat usi temer automaticky. Ja teda pockam, az se sama rozhodne. Kdyz ji to dela spatne tak tim tuplem… framykoin neni zas uplne nezavadny pro takove zbytečnosti

no a já zase nechápu proč to dítě nechat si bolest pamatovat, když jako mimino na to rychle zapomene a rychle se to zahojí ;) Navíc to vypadá hezky. Děti nemám potřebu vychovávat genderově neutrálně, kdyby se to holkám nelíbilo, naušnice si do dírek dávat nemusí…

Bílé zlato nebo chirurgická ocel je nejlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4895
12.5.20 17:37

Nausnice bych ji vyndala a zatim nedavala. Ja mela jednu dobu problem s usima a chirurgicka ocel mi nevadila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15414
12.5.20 17:38

Omlouvám se, že se tě můj názor dotknul. U mě se alergie objevila až v dospělosti a naušnice jsem přestala nosit. S mým dítětem bych udělala to samý a bylo by mi jedno, že dírky zarostou. Nebudu trápit sebe natož dítě, zdraví mám jako prioritu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
12.5.20 18:07

@Zwetta ono jde o to, že ty záněty v tom hrozně svědí, někdy stipou, proto bych je fakt vyndala co nejdříve.. Chirurgickou ocel seženeš fakt všude i teď, popř jednoduché třeba pecky objednej z netu a co nejdříve ji to vymen.. Jen pozor na průměr, Vem nejmenší, ta chirurg ocel bývá silnější jak zlato..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24468
12.5.20 18:14

@welovefashion Dcera má nastřelené náušnice v 6 letech a prý to nebolelo.

Jinak hlasuju pro ocel, ale vzít nějaké hodně subtilní, ocel je těžká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15414
12.5.20 18:16

@welovefashion to není o genderové neutrálnosti :roll:. Pro tebe je normální nechat proděravět dítěti uši, někomu zase přijde přirozenější nerozhodovat tohle za dítě. Je to kosmetická záležitost, ne nutnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1276
12.5.20 18:47
@martina.se píše:
@Zwetta ono jde o to, že ty záněty v tom hrozně svědí, někdy stipou, proto bych je fakt vyndala co nejdříve.. Chirurgickou ocel seženeš fakt všude i teď, popř jednoduché třeba pecky objednej z netu a co nejdříve ji to vymen.. Jen pozor na průměr, Vem nejmenší, ta chirurg ocel bývá silnější jak zlato..

díky ;)
Dnes jsem ji ty zlaté sundala, uši vyčistila a zítra jdu do města a pořídím nějaké dětské z chir. oceli a snad zaznamenáme změnu k lepšímu :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama