Dětské termoprádlo

58
15.12.05 09:52

dětské termoprádlo

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s používáním termo prádla pro miminka a kde by se dalo sehnat (třeba i na internetu)?
Moc díky Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

868
15.12.05 10:20

...

Ahoj,

nevím, jaké termoprádlo máš konkrétně na mysli…

My teď na zimu používáme body a overal na spaní z MOIRY a jsme maximálně spokojeni :-)

Pořídit se dá na www.babyfit.cz, ale mají to tam teď před svátky dost přebrané.

Nabízí ho i www.probaby.cz, ale jsou to věci z babyfitu - jenom mají ustřižené cedulky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
15.12.05 10:50

tiez mame moiru, z mimibazaru starsie a je super, tenucke a je dobre ze sa pod tym nespoti, odvadza to pot navonok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
15.12.05 11:54

dík za tipy, myslela jsem právě prádlo z moiry.

Máte s ním zkušenosti i při procházkách venku? Zajímalo by mne, kolik vrstev oblečení je pro mimi potřeba, kdybych naspod oblékla tričko nebo body z moiry. Je nějaký rozdíl mezi prádlem z moiry a klasickým bavlněným?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
15.12.05 12:01

...

Jíťo,

já si teda myslím, že na vrstvy to bude asi stejné… :roll:

Podle mne je hlavní předností uzavření tepla a propustnost potu. Takže nemusíš mít strach, že bude miminko zapocené a tím náchylnější k následnému „ofouknutí“ a nachlazení… :)

Tady jsou výhody MOIRY, co jsou uvedeny na stránkách babyfitu. Je to výstižné…

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ MOIRY

• Nikdy nestudí, rychle schne.
  • Poskytuje teplotní komfort, uchovává teplo, brání přehřátí nebo podchlazení.
  • Nevyvolává alergické reakce, příznivě působí na citlivou pokožku, potvrzeno testem Státního zdravotního ústavu Praha z roku 1996.
  • Má nízkou hmotnost, dosud nejrozšířenější použití je jako ultralehký materiál pro sportovce.
  • Snadno se udržuje, lze ji prát i ve studené vodě, nežehlí se.
  • Je stálobarevná, barva je pevnou součástí vlákna, nevybledne a nemůže obarvit ostatní prádlo.

PROČ JE PRÁVĚ MOIRA VHODNÁ PRO VAŠE DÍTĚ?

Vlákna MOIRA nenasají vodu, vlhkost se rychle dostává na vnější stranu pleteniny. Nenabobtná jako bavlna, tím nedochází k uzavření otvorů v pletenině a tak umožňuje cirkulaci vzduchu potřebnou pro dýchání pokožky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
1.6.06 15:17

Ahojky,

vytahuji tuto starou diskuzi…mate jeste nekdo dalsi zkusenosti s obleckami z materialu moira? Cekame listopadatko a zda se mi to jako velmi vhodna soucast vybavicky.
Jak jste vybiraly velikost? Pisou, ze oblecek by mel presne sedet na telicko, nemam vubec predstavu o elasticite materialu…neni velikost 52-58 prilis malinka? Nebo se vyplati koupit rovnou dve velikosti?

Dekuji za odpovedi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.06 16:24

Ahojky Nico,

další listopadová těhulka posouvá dotaz nahoru :)

Taky mě to zajíma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
5.6.06 14:17

Ahojky, můžu se podělit o aktuální zkušenost. Máme 2m mimi a mám od BABYFITu body s kr. i dl. rukávem a obojí jsem kupovala ve velikosti 68 a není to zase tak velké. Tomík měl v 6-ti týdnech 58cm, teď 2m a 2t tipuju tak 63. U stařšího mám zkušenost, že ještě než v ost. oblečení doroste do urč. velikosti, Babyfit oblečení je mu v tý době už dávno malý :roll: :roll: :roll:

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
4.9.06 21:53

souhlasim. ja jsem na leto do satku na miminko porizovala bodycka vel. 74 a malymu byly v cervenci tri/ctyri mesice. bylo mu krasne, spis mi prislo mensi. ale pouzivame latkovy plinky a ty jsou mnohem objemnejsi. navic je jasmin celkem tloustik. ale bodycka nam jsou do ted (pet a pul mesice), hodne se vytahnou, takze to dopadlo dobre. ale priste bych koupila jeste vetsi velikost. krasne se prizpusobi i na mensi mimi a hlavne pak o to dyl vydrzi. prece jen to neni levna zalezitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
17.10.06 16:03

Existuje i jiné termoprádlo než Moira? Zjistila jsem totiž, že malýmu ne úplně vyhovuje…po určitém druhu tkaniny z Moiry má vyrážku, tak bych ráda zkusila něco jiného.

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.1.07 11:43

vlněné termoprádlo

Sendy píše:
Existuje i jiné termoprádlo než Moira? Zjistila jsem totiž, že malýmu ne úplně vyhovuje…po určitém druhu tkaniny z Moiry má vyrážku, tak bych ráda zkusila něco jiného.Sendy

Opravdu existuje. Já jsem měla docela nemocné děti - nachlazení, horečky… Tak jsem taky tuto otázku řešila objevili jsem vlněné fukční termoprádlo Devold. Je sice troch dražší, ale je výborné. Používáme ho již celá rodina. Děti v něm už i spinkají a přes den mají tyto vlněná trika stále - jen vyperu, vysuším a jiná když nemusím nedávám. Koukněte se na www.termopradlo-devold.cz :)

• Nahlásit
  • Citovat
9868
7.4.07 00:22

Teď jsem narazila na tuto diskusi - a podělím se o zkušenost - pro holky používám už dva roky termoprádlo z Jitexu - je levné a plně funkční. Mám ho i pro sebe, a spokojenost.
I když teda letošní zima byla mírná, loni jsme ho užily dosyta… Vlastně užili, i náš taťka má mimo moiry Bodykomfort z Jitexu.

Jen je tada fakt, že za ty dva roky podražili snad o 50% - jo a jejich webový obchod byl ještě letos před vánoci k prdu :(

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dominika Soretová
1.4.10 21:59

Ahoj Jitko. Já pro kluky kupuji termoprádlo z www.tribraskove.cz Děti se v něm cítí výborně a já mám taky o sarost míň, když už nemusím mí strach, jestli jim není zima. :wink: Přeji hezký den. Dominika

• Nahlásit
  • Citovat
274
16.11.13 15:02

Nové zkušenosti s termoprádlem pro děti.

Ahoj holky,
poradíte, jaké termoprádlo mám na zimu koupit své čtyřměsíční dceři? Jde mi o zkušenosti, která značka se vám osvědčila, popř. kde oblečení kupujete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
16.11.13 15:37

Prave ted jsem dotahla z posty balik termopradla, mame jak z Tribraskove.cz od Jitexu a z Maledeti.cz,tak uzasne veci z Dity Tabor, maji funkcni Outlast veci a ten matros je bezkonkurencni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama