Dětský pokoj - inspirace

24963
10.1.10 12:52

Dětský pokoj - inspirace

Plánujeme dětem pokojíček. Realizovat bychom to chtěli v létě. Ale znáte to, ženská doma… Tak už to plánuji dopředu. Nejraději prohlížím fotky jiných a inspiruji se. Co by se mi líbilo a co ne.

Budete mít chuť hodit fotky vašich pokojíčku?
Přidejte odkaz, radu, nápad.

A ještě…
Máme v plánu koupit v Mobelixu vyvýšenou postel se skluzavkou. Máte zkušenosti?

Díky všem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3287
10.1.10 13:03

Ahojky, tak presne toto resim…pristi mesic se stehujeme a ja planuju pro Tobika detsky pokoj…Jediny co vim, ze bude hodne svetly, bily nabytek…takze take hledam inspiraci, zaujala me jedna fotka, hned ji sem dodam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
10.1.10 13:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24963
10.1.10 13:18

Tak to je moc pěkné. Takové jemné…

My budem mít pokojík pro kluka 5 let a holku 1 rok. Takže to musíme nějak vymyslet dohromady.

Liborek touží po posteli se skluzavkou a pod ní mít místo na hraní. Linda bude mít zatím postýlku.

Liborek tam dostane i psací stůl. Pak musíme vymyslet něco na knížky, hračky. Šatní skříň máme, tam jim tam zůstane.

Ale chci hodně barvičky, obrázky, dekorace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LEN55
10.1.10 13:22

Máme pokojíček pro holku a kluka, barevně - žluto,zeleno, bilý. Nábytek Ikea.

• Nahlásit
  • Citovat
15027
10.1.10 13:24

Taky nás na jaře čeká zařizování dětského pokojíku, tak se ráda podívám a načerpám inspiraci :wink: . Máme podkrovní dětský pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LEN55
10.1.10 13:24

Ještě další pohled.

• Nahlásit
  • Citovat
3287
10.1.10 13:25

Uz jsem koukala jak stare mas deti…Jednou davali v Jak se stavi sen dil pokojicku, delali pro holku a kluka, myslim ikea nabytek a vypadalo to moc hezky…

Ten modrej, co jsem sem dala je hezkej…ale asi bych chtela ladit do zelena, bilej nabytek, sl. kost podlaha, kusovy koberec…nechci nic preplacaneho, spis jednoduche, ciste…
Doladit doplnkama, obrazkama…

Kde budete kupovat nabytek?

A jeste tady mam odkaz na pokojicky…
http://www.meblik.cz/…/10/sawanna/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15027
10.1.10 13:27

xmerssy - prosím od jaké firmy je nábytek na té fotce, co jsi sem dala? Mne zaujala ta dětská postel. Díky moc :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
10.1.10 13:29

Marpe, to prave nevim, toto je stazene z idnes-bydleni, ta postel je skvela, takze zjistim, od ktere firmy je ten nabytek…

Nejdriv me napadlo, jestli toto neni Ikea?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24963
10.1.10 13:29

Len55 moc hezké. Ta bílá police na knihy nebo hračky je moc hezká. Přesně něco takového mám v plánu.

My všechen nábytek kupovat nebudeme.

Šatní skříň už máme, tam jim tam zůstane.
Linda postýlku má, pak dostane postel po Liborkovi. Je skoro nad zemí, má zábranu proti pádu.
Psací stůl taky asi nový kupovat nebudeme, jen židli.
Ty police. Na zemi je plovoučka, takže hodně koberečku. K posteli, na hraní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LEN55
10.1.10 13:31

Je to pro 2,5 letou holku, na velké posteli spí zatím tatínek. Syn má 3 měsíce. Časem holka půjde do velké postele a malý do její postýlky se zábranou. Ale to bude nejdříve za rok.

Nechtěli jsme moc investovat, počítáme s tím, že to děti během pár let zničí (pokreslí, polepí ..). Až půjdou do školy, pokojíček obměníme. To už pak bude na delší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
LEN55
10.1.10 13:33

Skřín jsme polepili částečně bílou tapetou, ať to ladí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
15027
10.1.10 13:34

xmerssy - právě, že se budeme poohlížet po posteli, kde je zábrana na celé straně - případně odendávací. Mám ze spaní docela divoké dítě :lol: , každou chvilku je na zemi. Zatím to řešíme vytaženým šufletem ze staré válendy. A moc děkuju :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
10.1.10 13:39

http://i.idnes.cz/…0_byt_17.jpg

Toto se mi moc libi pro starsi deti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...