Dětský pokoj nebo ložnice - kde spát

3.4.20 15:01

Dětský pokoj nebo ložnice

Ahoj, prosím o radu.
Máme velký byt(obyvak spojeny s kuchyni a zvlášť ložnice. V ložnici spím ja a malá (18 m) tam spi se mnou v postýlce..přítel spi na gauči protoze vstava na 5 do práce a nevyspali bychom se…Přemýšlím jak udelat malé pokojíček, jestli odstěhovat postel a dat ji vše do ložnice a sebe přestěhovat do obýváku k příteli nebo nevím.. Mam problem usnout ve velkém prostoru a nevim jak to vymyslet.. můžu poprosit o napady?????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18133
3.4.20 15:03

Dite pokojicek jeste dlouho nepotrebuje, pokud nepotrebujete resit spani, tak bych to nechala, jak to mate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7494
3.4.20 15:13

Pockej, tak mate velky byt nebo 2+kk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2351
3.4.20 15:15

Koupit větší byt, aby dítě mohlo být samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
3.4.20 15:16

@Anita000 Dceři je 16 měsíců a má svůj pokojíček, chodí si tam hrát a podle mého je dobré aby mělo svůj prostor na hraní. Zase záleží jak to máte se spaním aby potom neplakala že tam bude sama. Ale jinak bych jí udělala pokojíček z ložnice kde teďka s ní spíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8004
3.4.20 15:22

My máme velké 3+1,pokojík mají děti na hraní a je tam postel, když přijede návštěva. Děti spí se mnou v ložnici, manžel v obýváku. Plánujeme jim nechat jejich pokojík jako hernu a ložnici na spaní. My budeme spát v obýváku. Až budou větší, bude z toho mít každý svůj pokojík. Přijde mi zbytečné nechávat si ložnici jen tak na spaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27104
3.4.20 15:26
@Hoa Mai píše:
Pockej, tak mate velky byt nebo 2+kk?

Můžou mít 2+kk, které má třeba sto metrů. :mrgreen:

Ne vážně, to existuje. Třeba kamarádka, co bydlí na Letné to tak měla, když jsem byla dítě. Občí chodba (hala), pak dva obří pokoje, tedy jedna kuchyň a jeden pokoj. A jen dvě okna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2191
3.4.20 15:44
@Bábrdl píše:
Můžou mít 2+kk, které má třeba sto metrů. :mrgreen:Ne vážně, to existuje. Třeba kamarádka, co bydlí na Letné to tak měla, když jsem byla dítě. Občí chodba (hala), pak dva obří pokoje, tedy jedna kuchyň a jeden pokoj. A jen dvě okna.

Jen dvě okna? 8o Chudina, sice luxus na mytí oken, ale já bych chytala depky bez denní nálože světla z venku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 16:00

Mam chodbu dlouhou kde u ni je satna, koupelna ložnice a chodba vede do velkeho prostoru kde je obyvak a kuchyn a jeji hraci koutek dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 16:02

Bydlime 2 rodiny v jednom dome.. takze stěhovat se nikam nechci…chci to nejak vyresit tady..napadlo me nejak rozdelit obyvak..nebo nema nekdo zkusenost udelat jakoby " pudicku" a spat nahore?:grinning: :woman_shrugging_tone2:mame vysoke stropy…ale v lete je tu i tak teplo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27104
3.4.20 16:03
@shadowbabe píše:
Jen dvě okna? 8o Chudina, sice luxus na mytí oken, ale já bych chytala depky bez denní nálože světla z venku :D

To byly velký okna. Ale i ty pokoje byly velký. :mrgreen:

Něco jako tohle…
Tvarem teda jiné, ne tak luxusní, ale rozměrově podobné.

https://www. sreality. cz/detail/prodej/byt/2+kk/praha-josefov-parizska/1720045148#img=5&fullscreen=false

Příspěvek upraven 03.04.20 v 16:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4629
3.4.20 16:03

Máme malý byt, manžel vstává taky brzo do práce a nikdy nespal jinde než snama v ložnici, nejdříve malá v postýlce, potom malé udělal palandu a do postýlky šel syn jak se narodil, vždycky jsme spali všichni pohromadě…teď stavíme dům no to jsem zvědava jak to deckam vysvětlím že mají každý svůj pokoj a kdo ví jestli to neponesu hůř já jak oni :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 16:04

@Ennny myslim si ze kazdy to ma jinak..my se spolecne nevyspime:woman_shrugging_tone2:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 16:07

@Bábrdl nejde mi to zobrazit:woman_shrugging_tone2: :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27104
3.4.20 16:08
@Anita000 píše:
@Bábrdl nejde mi to zobrazit:woman_shrugging_tone2: :grinning: