Od kdy by mělo dítě spát samo v pokojíčku?

7.3.20 21:05

Spaní v pokojicku

Maminky od kolika jste dali mrňouse do pokojíčku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.3.20 21:09

Od prvního dne. Nejdřív do kolébky, později do postýlky. Na nočním stolku chůva, vyspíme se dobře všichni.

• Citovat
  • Nahlásit
4107
7.3.20 21:10

Před druhým rokem. Dcera spala celou noc ale od narození. A zrovna dneska jsou ji 3,5r a je u nás v posteli ukecala nás, že chce spát u nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2524

Syn měl mít za měsíc dva roky, když se přesunul do dětského pokoje. Kdyby mu stačila dětská postýlka, tak by spal ještě s námi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387

Asi od 13 měsíců spí sám v pokojicku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
7.3.20 21:11
@Anonymní píše:
Od prvního dne. Nejdřív do kolébky, později do postýlky. Na nočním stolku chůva, vyspíme se dobře všichni.

to bych se bála, dcera v asi 8mi měsících zvracela v noci ze spaní. a u toho ležela na zádech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23799
7.3.20 21:11

Je mu 8 a zatim se nenechal, v jeho krasnem novem pokojicku cvicim :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.20 21:12

@Veru1987
Malej má 14mesucu a premejslim že bych to pomalu začala zkoušet. Spinká už celou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.20 21:14

@Sashie já bych se ze synem asi moc dobře nevyspala. Spinká v postýlce a spí se mu tam dobře. Akorát tam strach aby mne z ní nevypadnul. (spíš se nepřevrátil)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
7.3.20 21:15

V 6 mesicich šel do pokojíčku. Prcek spinká od narození celou noc, ale já se probouzela při každém jeho zavrtení a pak jsme rušili i my jeho, takže jsme se rozhodli ho dát do pokojíčku a od té doby máme všichni klid. Miluje svůj pokojíček a hlavně svoji postýlku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2611
7.3.20 21:16

Dceři bylo cca 15 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50139
7.3.20 21:18

V minulem dome nejstarsi od 4r. (driv nebyl pokojik). A do pokojiku s ni sla segra rocni a brzo se pridal bracha. Par mesicu spolu vegetili v jednom pokojiku a druhy meli hernu. Mezitim se barak prodal a v novem spi od prvni noci kazdy ve svem pokojiku. Stehovali jsme se, kdyz detem bylo 6r., 3r. melo 17 mes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.20 21:19

@Tynulda to znám. Taky ho chudáka tušíme. No on má zatím pokojíček jen na spaní. Máme podkroví a dost blbě dveře takže bych ho tam nenechala hrát. Ještě by spadnul že schodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
7.3.20 21:20
@Terka Protivinská píše:
@Veru1987
Malej má 14mesucu a premejslim že bych to pomalu začala zkoušet. Spinká už celou noc.

to už bych zkusila. Jak spí celou noc tak určitě. Já bych nedala do těch 10m. Byla jsem ráda jak zvracela jako miminko že jsem byla u ní. Rychle jsem ji popadla, zvracela v leže, neotočila se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.20 21:22

@Veru1987 to znám taky nám malej zvracel. On se mi aji pak brekem budil že sem nevěděla co dělat. Ale teď je už klid. Tak začneme vyklizet pokojíček :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama