Před spaním mi nejdou zavřít oči

6
2.4.20 12:14

Před spaním mi nejdou zavřít oči

Ahoj, asi před 5 dni jsem přestal hulit, hulil jsem každý den po dobu 1 roku včetně toho, že jsem si dával každý den před spaním, s trávou se mi totiž usínalo jako v peřince. Ale teď je to usínání vážně hrozně divný a takový nepřirozený. Před spánkem zívám sice každou minutu a cítím jak moje tělo jakovy unavené je, ale i přes to se moje hlava necítí vůbec unavená na spánek, myslím si, že to mám pouze v hlavě. Nic se nemění ani když si dám Hypnox forte nebo Persen forte, zkoušel jsem si dát i 3 tablety na ráz, ale skoro žádný rozdíl. A teď ten největší problém, který mě nejvíce trápí, když chci usnout, tak se mi prostě nedají zavřít oči, musím si jemně držet víčka aby zůstala zavřená.. Když si je nedržím, začnou se sami hned otvírat nebo bych je musel mít zavřené opravdu silně, a to není vůbec příjemné na přirozené usínání.. Když si je přidržuji, tak jsem schopen usnout klidně do 15 min, ale hrozně mě trápí, že mi nejdou zavřít přirozenou cestou :zed: Jednou se mi také povedlo nehulit pár dní, první dny byli stejné, ale asi po týdnu jsem odpadl asi v půl 10 večer přirozenou cestou, ovšem pak jsem začal tase hulit.. Tentokrát s tím opravdu chci přestat a spát jako kdysi. Nemáte to někdo stejně nebo nemáte nějaké tipy krom klapek přes oči? Děkuji mockrát za popřípadné odpovědi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4257
2.4.20 12:55

Absťák? :think: musíš vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13079
2.4.20 13:05

Začni praktikovat před spánkem nějaké relaxační cvičení - tohle je docela jednoduchý.

https://uloz.to/…aly-2217-mp3

Plus dodržuj co nejvíce ze spánkové hygieny, zejména - 3 hodiny před tím, než půjdeš spát nepouštět žádné obrazovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11598
2.4.20 13:26

Jsi závislý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.4.20 17:54

@Ou @lampicka11 Děkuji.
A myslíte, že když budu nadále usínat s přidržováním víček (což není zas takový problém), postupem času budu usínat normálně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4257
2.4.20 18:09

@Anakinek dej tomu čas… Tělo se musí vzpamatovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama