dětský zubař v Brně

333
5.10.06 19:56

dětský zubař v Brně

Ahoj maminky,
nemáte tip na nějakého dobrého zubaře v Brně ?
Dík.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1207
5.10.06 21:34

My chodíme k paní doktorce Kozumplíkové, na Karáskovo náměstí. Celá rodina a jsem s ní spokojená. Naší Barunce ve 4 letech vrtala zub a obešlo se to bez jediné slzy. Dokonce seděla v tom křesle sama.

Hamina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
5.10.06 22:47

Je, tak zrovna od teto doktorky jsem zdrhla tak pred 10ti rokama. Delala mi plombu na prednim zubu, jeste jsem si za ni musela priplatit, protoze byla bila, a nechala pod tim zbytek kazu, tak jsem za nejake dva tri mesice musela k zubarovi znova - pro jistotu ale k jinymu :-) Ale treba se od te doby zlepsila :lol: :lol: :lol: Jinak ja ted resim totez a nasla jsem stranky dr. Pelkove, ktera je primo detsky stomatolog, sidli na ul. Pod Kastany - nemate s ni nekdo zkusenost?

JANDULKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
6.10.06 08:27

K Pelkové chodím asi rok s dcerou a jsme spokojení. Příjemná doktorka, příjemná sestra, dají si práci s hraním před vyšetřením, vše s legrací. Byli jsme tam 3× a za půl roku jdem zas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
6.10.06 08:49

Paní Dr. Mendlíková, doporučuju, v těhu sem tam byla opravdu často a s malým už jsme tam také byli, a co považuju také za důležité, když jste objednaní tak nečekáte ani 5min v čekárně a jde se na čas, i když je to možná škoda protože paní dr. má krásnou čekárnu, takže si to tam ani pořádně neužijeme :D , má rentgen a veškeré nové zařízení a také přístroj-bohužel ted nevím jak se jmenuje, kterým se některé kazy dají odstranit bez vrtání, sama jsem na něm byla a opravdu nic nebolí,ale ten se tedy platí
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
9.10.06 13:50

Ahojky.
Dětskou zubařku jsem našla na stránkách (tenkrát) Telecomu (dnes O2), normálně ve zlatých stránkách.

Zkusili jsme tuto paní Dr., a i když jsme tam zatím byli jen jednou, byli jsme moc spokojení:
MUDr. Danuše Kahleová, Mendlovo nám. 1a/907, tel.: 543 242 641

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.10.06 20:38

Zubařka

Minulý týden měla naše holčička rok a tak jsem navštívily paní dr. Mendlíkovou (u zastávky Česká). Byla děsně fajn a k mému úžasu tu malou přesvědčila, aby otevřela pusinku. Nádhera. I my s manželem jsme s ní velmi spokojeni. :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama