Oblečení na snowboard

327
4.10.06 18:24

Oblečení na snowboard

Ahojky nemáte některá typ kde levnějc koupit kalhoty a bundu atd. na snowboard. Dcerka jede letos na lyžák, je v 7.třídě a tak sháním nějaké oblečení asi tak 164 vel. Je mi jedno jestli to bude solidní internetový bazar a nebo něco cenově dostupného nového. Díky moc za typy. Hezký večer věrka 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17453
4.10.06 21:00

…zkus klasiku :lol: www.mimibazar.cz treba budes mit stesti

Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
5.10.06 08:21

a kdyz nic neobjevis na mimibazaru, tak zkus obchod alpine pro, kupovala jsem tam loni vybavu pro sebe :) chce to ale vychytat ruzne slevy a tak, kdyztak pisni SZ a ja se ti juknu jak je to s tema slevama ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
5.10.06 11:01

Na snowboard urcite nesetri na nohaviciach, urcite by mali snowboardove nie lyziarske a minimalne 5000 mm vodny stlpec / skus znacku protest do 4000 by si sa mohla zmestit nohavice su zaklad bude casto padat na rit tak nech sa jej hned nepremocia :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
5.10.06 11:22

Bazar

Ahojky, s mimibazarem jsem teď docela na štíru, objednala sem malému kombinézu, paní po mně chtěla peníze na účet, že má špatné zkušenosti s dobírkou a zatím nic a ani se neozvala na můj mejl,asi sem naletěla. Tak ještě chvíli počkám a když tak vám písnu znovu, aby jste když tak nenaletěli také té paní. :cry: věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
martina8080
28.2.10 09:44

Dobrý den, četla jsem si Váš příspěvek o mimibazaru. Chtěla sem se zeptat, psala jste, že Vás paní nejspíše podvedla, došla Vám nakonec zásilka? Je mi divné, že chce platit předem, tak se radši ptám. Nezlobte se, že Vás obtěžuju! Děkuju za odpověď! Martina :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.17 08:58

Ježdění v pánských snb kalhotech

Ahoj, je tu některá z vás, která jezdí na snowboardu v pánských kalhotech? Jsou pohodlnější?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama