Didymos nebo Storchenwiege?

20105
21.11.07 11:39

Didymos nebo Storchenwiege?

Zdravím všechny nosiče :)
chtěla bych si koupit ještě jeden šátek (mám doma 4,5m obláček od Šanami) a váhám mezi Storchenwiege a Didymosem. Můžete mi poradit, který je lepší? Díky moc.
Konkrétně mám předvybrané tyto:
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?…
http://www.didymos.cz/…ti/lisa.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13992
21.11.07 15:37

Ahoj, to máš jedno, jsou si kvalitativně velmi podobné, pokud ti nesejde na ceně, vyber si ten, který se ti víc líbí (u Storchů jsou měkčí vzory Leo, pruhy se zanosí po delší době, ale kvalitní jsou stejně).
Mám jak Storch, tak Didymos pruhy, oba jsou skvělé, Storch je tedy o něco tužší a svoji Inku jsem prodala, byla na mě moc divoká (fokty navázaných Storchů máš třeba na www.storchenwiege.cz ), ale zase pro nošení starších dětí není nic lepšího.
V tomhle případě nemůžeš vybrat špatně :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3785
21.11.07 17:12

Mám Storch Leo tyrkys a můžu doporučit - díky Lentilko ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20105
21.11.07 17:35

Tak jo, Storch vyhrál, teď jen vybrat vzor :roll: :) Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
21.11.07 17:48

Storch Leo přírodní - hodí se ke všemu oblečení :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20105
21.11.07 18:07

Já mám raději barevné :) Váhám mezi Inkou a
Leo tyrkys. Zdá se mi to, nebo je Leo o něco málo pružnější a podajnější? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
21.11.07 18:47
Novire píše:
Já mám raději barevné :) Váhám mezi Inkou a
Leo tyrkys. Zdá se mi to, nebo je Leo o něco málo pružnější a podajnější? 8O

Koukala jsem, že si povídáš i na nošení, ale já si teda s tebou budu povídat tady, jo? I když tam by bylo víc na místě přiznat, co mám - Leo, Didy pruhy, Didy pruhy s vlnou, Didy Indio, Didy hladký žakár, Didy vlny.
To se ti zdá, Leo je právě naopak poddajnější a výrazně měkčí, i když možná záleží i na várce a na barvě. Někdy se jim povedou šátky měkčí více, někdy méně, Noggie ti radí přírodní, to je super volba, protože člověk není nápadný, hodí se ke všemu a hlavně je ultraměkký. Mám i červený, ten tak měkký není, zato je krááásný. Tyrkys nesedne každé barvě pleti, tmavomodrý by mi přišel jistější, i když ten je zase dost temný (galerku na nošení sis asi už prošla).
Pruhy jsou lepší v tom, že vidíš, jestli nemáš úvaz nakřivo, pomáhají vázat. Taky jsou nezatrhnutelné, u Lea se ti to zcela výjimečně může podařit, ale spravit povytáhnutou nitku absolutně není problém. Osobně výrazně upřednostňuju Leo a mám takovou zkušenost načtenou i na zahraničních fórech, ale třeba právě ty chceš šátek co možná nejpevnější. Spíš si fakt vyber, který ti nejvíc sedne vizuálně, protože šátek, který se nelíbí, se ani nenosí a naopak :wink: .

Saryk - teda, ta tvoje vděčnost mě taaaak hřeje, škoda, že není opodstatněná :lol: . Kdybys věděla, jakou mám radost, že máte z šátkování radost, fakt :wink: .

Noggie - tak jak jde batoh? Na bundu moc ne, co :? ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20105
21.11.07 18:59

Lentilko, špatně jsem to napsala :oops: Myslela jsem tím, že se mi zdá Leo o něco málo více pružnější a podajnější. Hm.. nějak jsem se do toho zamotala.
Ale že máš doma těch šátků sbírku 8O
Galerku na nošení jsem procházela snad půl hodiny :) Ale pořád prostě nevím… Asi to nakonec fakt vyhraje ten Leo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
21.11.07 19:08

Novire - tak ty ciferníky, na které jsi v galerce narazila nejčastěji, byly zřejmě můj a mého syna (některé typy mám dvakrát, jaj :roll: ).
Popřemýšlej, jaké barvy nosíš. Je fakt, třeba k Ince by ti šlo všechno, ta je jak pastelky. Ale nesmí ti vadit, že na tebe lidi civí (což mi je tedy putna :lol: ).
http://storchenwiege.cz/…/Inka_05.jpg http://storchenwiege.cz/…ature_05.jpg http://storchenwiege.cz/…rouge_02.jpg /> Kdyby to byla snadná volba, stačí mi jeden, že :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3785
21.11.07 19:11
Noggie píše:
Storch Leo přírodní - hodí se ke všemu oblečení :wink:

A jak často ho pereš? ;-)
Já bych ho z pračky snad ani nevyndavala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
21.11.07 19:13

Saryku - nejsem Noggie, ale osobně se mi ten přírodní špiní o dost míň než ten červený :idea: . Ony fleky totiž povětšinou zaschnou a zesvětlají, takže naopak nejsou vidět na tom přírodním podkladě. Fakt se nešpiní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3785
21.11.07 19:14

Novire,
tyrkys mi nejde k ničemu (no občas jo, no) a věř, že je mi to též šumák ;-) neboť účel světí prostředky. Výhodná koupě, je výhodná koupě.

Lentilce závidím červeňáka, ale spát kvůli tomu můžu, naštěstí :? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20105
21.11.07 19:41

Mě je taky putna, že se mi šátek nehodí k oblečení a že na mě lidi civí :lol:
Jde mi hlavně o to, aby se mi šátek líbil :)
Tady je to skoro vesnice a se šátkem jsem tu ještě nikoho neviděla, takže rozruch budíme všude tak jako tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20105
22.11.07 14:45

LENTILKO, dá se prosím tě používat Leo i s težším dítkěm, nebo by na tohle byl lepší pevnější šátek? Třeba ten Inka :wink: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
22.11.07 15:14

Ale jistě, ty nuance jsou mizivé. Třeba zrovna Anka, která má výhradní zastoupení Storchů v ČR, upřednostňuje pruhy, ale to už fakt musíš mít našátkováno, abys viděla nějaké rozdíly. Mně je prostě sympatičtější měkčí šátek. Ať ale vezmeš Storcha Leo nebo pruhy, pořád jsou to jedny z nejpevnějších šátků na trhu, takže na velké děti super. Já myslím, že budeš nadšená, ať vezmeš kterýkoli z těch dvou typů, však uvidíš sama :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama