Dieta - doporučení

416
1.5.20 20:02

Dieta - doporučení

Zdravím, doporučili by jste mi spíše Ketodieta nebo Chia shake dieta? Jakou firmu by jste doporučili výhody a nevýhody a proč? Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
644
1.5.20 20:21

Žádnou firmu. Zdravý životní styl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
1.5.20 20:43

Ahoj, sama mam zkusenost s Ketofit a Ketodiet firmami a za me propadak. Ubytek sice byl, ale jakmile se vratis k normalnimu stravovani, vse se ti vrati zpet. Ja byla pri diete hlavne hodne unavena, takze jsem ji ani celou nedokoncila (a poloviny krabice za x tisic se zbavila). Jak pise Micilin, zdravy zivotni styl je klic uspechu. Jde to sice pomalu, ale stoji to za to. A hlavne, je to dlouhodobe udrzitelne a pro telo prirozene (ne jako ty ketosajrajty). Prip. jde ketodieta drzet i bez pytlicku, hlidat si sachry.
Preji hodne stesti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
1.5.20 20:47

Právě že preferuji zdravý životní styl celý život. Je pro mě důležitá zdravá strava a pravidelně sportuji. Takže přemýšlím čím jiným se nastartovat? Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
1.5.20 20:49

Nebrala bych tyhle ketopytlicky jako dobry zpusob k nastartovani.. ale treba damy zde poradi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
1.5.20 20:50
@Elza2311 píše:
Nebrala bych tyhle ketopytlicky jako dobry zpusob k nastartovani.. ale treba damy zde poradi :)

Děkuji a čím myslis, že by se dalo nastartovat pravidelně sportuji, posilovna, plavání, běhání, brusle a mám docela dost pohybu v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
1.5.20 20:54

@Kamila17 a jak je na tom strava? ja si mylne myslela, jak se stravuji dobre, kazdopadne i kdyz jsem jedla zdrave, jedla jsem moc. Zacala jsem si chvilku pocitat kalorie a slo to dolu :) na zacatku mi ale hodne pomohla kniha od Brichace Toma 29 denni plan. Hodne me to nakoplo a nastartovalo.
No a samozrejme, vse je to o hlave-jakmile se stresuju, kila jdou nahoru (a jak:D) :zed:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19343
2.5.20 03:23

Proste pro zacatek jen uber sacharidy. :) Mas dost proteinu? Spis dost? Nejis pred spanim? Jestli hodne sportujes, tak tohle by melo stacit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14739
5.5.20 09:48

Zkus vynechat nejprve pečivo, mouku a přílohy jako brambory, rýže, těstoviny…
Hlídej si kalorie a k obědu si dej maso a hromadu zeleniny, k večeři zeleninové polévky a půjde to samo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat