Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Ahoj holky, známá mi přivezla dost kanadských borůvek, dáváte je někdo do ovocných knedlíků? Děkuji za odpověď
A jsou dobré? Nevím, jestli to bylo špatným pěstováním, ale kdykoliv mi někdo dal ochutnat kanadské borůvky, byly docela bez chuti… takže já bych je do knedlíků, kde člověk chce výraznou chuť, asi nedala. Takže ochutnala bych a podle toho se rozhodla.
No právě, že nejsou tak chuťově výrazné. Zkusím najít kompot z klasických borůvek a kdyžtak bych pak knedlíky tím kompotem trochu polila. Děkuji za odpovědi
Do knedlíků nevím, a co koláč s drobenkou třeba? tam by mohly být dobré..
@HanullaH85 na knedliky bych z techno borůvek spis udělala polevu. Dovnitř ty klasicky.
@HanullaH85 já jsem je dělala minulý rok a nebylo to nic moc
spíš takové bez chuti. Zkoušela jsem i koláč a to samé.
Já dávám do pohárů, ovocných pudinků, nebo řezy se želatinou.