Ovocné knedlíky z kanadských borůvek?

115
1.5.20 16:01

Ovocné knedlíky z kanadských borůvek?

Ahoj holky, známá mi přivezla dost kanadských borůvek, dáváte je někdo do ovocných knedlíků? Děkuji za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20924
1.5.20 16:09

Jiste. Proc ne? Jedovate nejsou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lalelale
1.5.20 16:12

A jsou dobré? Nevím, jestli to bylo špatným pěstováním, ale kdykoliv mi někdo dal ochutnat kanadské borůvky, byly docela bez chuti… takže já bych je do knedlíků, kde člověk chce výraznou chuť, asi nedala. Takže ochutnala bych a podle toho se rozhodla.

  • Citovat
  • Upravit
115
1.5.20 16:23

No právě, že nejsou tak chuťově výrazné. Zkusím najít kompot z klasických borůvek a kdyžtak bych pak knedlíky tím kompotem trochu polila. Děkuji za odpovědi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4100
1.5.20 16:38

Do knedlíků nevím, a co koláč s drobenkou třeba? tam by mohly být dobré..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
1.5.20 17:04

@HanullaH85 na knedliky bych z techno borůvek spis udělala polevu. Dovnitř ty klasicky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
1.5.20 18:39

To bude uplne bez chute, ty jsou dobre za syrova

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
1.5.20 19:18

@HanullaH85 já jsem je dělala minulý rok a nebylo to nic moc :nevim: spíš takové bez chuti. Zkoušela jsem i koláč a to samé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
115
1.5.20 20:50

Hmmm, tak je teda sníme jen tak. Děkuji za odpovědi :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2089
1.5.20 22:27

Já dávám do pohárů, ovocných pudinků, nebo řezy se želatinou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová