Digitalna chuvicka s prenosom obrazu

Gabika
8.3.06 14:36

Digitalna chuvicka s prenosom obrazu

Ahoj,

uvazujeme o kupe novej chuvicky, s digitalnym prenosom dat (klasicku analogovu nam tu velmi rusi, obcas z nej pocujeme plakat aj cudzie dieta), a pripadne aj s prenosom obrazu. Mate s tym niekto skusenost? Poradite?

Vdaka.

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11
8.3.06 16:39

Ahoj Gabiko,
teď jsem odepisovala moje zkušenosti s digitální chůvičkou Microcom - viz. odpověď v této sekci.Chůvičku jsme si tento týden pořídili a jsme moc spokojení. Přenos obrazu je perfektní, na monitoru je mimčo krásně vidět a zvuk je dobře slyšet. Koupili jsme ji přes internet a obdrželi jsme ji do týdne. Zvuk sice nefunguje zpětně - tj. na dítě se nedá mluvit, ale to nám vůbec nevadí.

Ahoj

Jezule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.4.07 09:34

Videochůvička

Ahoj my pořídili od H+H MBF 007 a jsem fakt docela spokojená, v noci se jen juknu na monitor, jestli malý jen fňukne ze spaní nebo ne a hned vím, noční vidění je tam dost dobré, máme zatažené žaluzie na noc a i přesto je obraz dobrý a hlavně je nerušená :D , co jsme měli předtím klasickou levnější analogovou, tu mám uloženou, protože mi nebyla k ničemu, nebylo dne, aby nebyla rušená a abych nehledala místo, kde může alespoň trochu „existovat“ teď tenhle problém už nemám, navíc kluci už jsou spolu v pokoji - 5 let a druhý 7 měsíců a tak i vidím, jestli se tam něco neděje. Mě vyhovuje, akorát píšou, že má menší dosah než klasická, ale to mě nevadí, mám je v bytě. :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama