Dilatace ledvin

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
213
12.4.21 20:48

Dilatace ledvin

Ahoj holky, koukala jsem na témata ohledně dilatace ledvin, ale nikde nebylo to co trápí mě. Jsem ve 23tt, v 21tt miminku zjistili dilataci ledvin, pravé 9×8mm a levé 8×6mm. Dnes ve 23tt jsem byla na kontrole a už mají obě 10-11mm a já jsem zralá na psychologa. Co kontrola to zase něco nového.. :( doktorka mi k tomu moc neřekla a já byla tak ve stresu že jsem ani nevěděla na co se ptát.. zítra jdu k apolináři na nějaký další ultrazvuk, ale nic o tom nevím a hledat na googlu to opravdu nechci.. máte s tím někdo zkušenost?? Děkuji :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67622
12.4.21 20:52

Nebuď ve stresu, věř, že to bude ok.
Syn měl 4.stupen postižení. Počítej a tím, že budeš chodit často na kontroly, rodit pod dozorem, mrne čeká po narození dost vyšetření a nejspíš hned na start i atb. Ale.. Nemusí to znamenat vůbec nic.. Náš byl jinak ok, všechny ostatní testy po narození dopadly dobře, takže vvv lednin 4 stupně, prognóza transplantace tak ve 4 letech a ejhle, on z toho vyrostl. V 6 je bran jako zdravý, 1× ročně na ko.. Dřív měl omezení, ale teď už nic.. Držím pěsti :kytka: jinak kdyby bylo něco hodně špatně, tak ti řeknou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
12.4.21 20:59

@martina.se já jsem hrozná cíťa, všechno si beru, o všechny se bojím.. tohle je pro mě nejhorší, dost přemýšlím jestli jsem neudělala něco špatně, no prostě to moc nezvládám tak doufám že alespoň jedna kontrola by mohla dopadnout dobře i když po dnešku o tom dost pochybuji. Nechci miminko stresovat, ale jde to hrozně špatně s mojí blbou povahou. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67622
12.4.21 21:07

@Karol1994 klid.. Rozhodně nejsi jediná, já z toho byla tehdy taky strašně vyplasena. Když mi dr po porodu řekla, že jak trochu povyroste, tak bude transplantace, tak to se mnou málem seklo. Nakonec musel na první vyšetření toku moči v 6 týdnech, měl do té doby brát atb, které jsme nakonec nedávali.. A pak změnili dr, se kterou jsme fakt hodně spolupracovali.. A ta nám to podala trochu jinak, obsirneji a nakonec spolu s námi sledovala, jak se to lepší, až to bylo prostě ok.. Jo, příjemný to prostě není, ale pokud mrnous nemá jinou vadu, dá se to zvládnout. 4.st je nejhorší. Ono počítej s tím, že ty čísla porostou, jak prcek roste.. To je fakt normální. Řešení je až se narodí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
12.4.21 21:16

@martina.se tak snad to bude dobré, děkuji za trochu uklidnění.. vím že nejsem sama, že jsou i horší věci, jen jsou to pro mě hrozný šoky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67622
13.4.21 06:45

@Karol1994 jsou to šoky, p tom žádná. Držím pěsti :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu