Reklama

Dilema při výběru kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaMiPe
Kecalka 285 příspěvků 04.05.18 11:16
Dilema při výběru kočárku

Krásný sluníčkový den!
Vím, že diskusí na téma kočárky je tu mrak, ale já nějak nenašla tu, která by mi nějak pomohla. Mám dilema a potřebovala bych poradit, co s tím. A ikdyž je náš tatínek velmi technicky zaměřený a rád zkoumá, porovnává a vybírá nejlepší variantu (funkčně i cenově), tak se mi zdá, že kočárek pro našeho prvního potomka jde tak nějak úplně mimo něj :? Proto se obracím na „veřejné mínění“ :)
Rozhoduji se mezi kombinovanými kočárky Rico Brano a Coletto Savona (nebo Coletto Savona Decor). Všude možně jsem se dočetla úžasné zkušenosti a recenze na verze s korbičkou, ale sportovní verze vždy vyšla až bych řekla úplně tragicky. Navíc dost koketuji s myšlenkou pořídit jako sporťák X-Lander X-Run, abych mohla s malým na inline. Proto přemýšlím i o kombinaci od X-Landeru, která by se cenově od Rico Brano nebo Coletto Savona až zas tak moc nelišila (cca. 2 000 – 3 000), jenomže ta korbička od X-Landeru se mi vůbec nezamlouvá.
Tak bych vás chtěla poprosit o vaše názory pro jednu zmatenou prvorodičku 8o Opravdu už jsem z toho hledání, přemýšlení a vybírání nejlepší varianty pro našeho mrňouska i pro mě naprosto zoufalá.
Díky moc.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 04.05.18 12:02

Za sebe, kup hluboky kocar zvlast treba bazarovy. Dite v nem budes vozit cca 7m, az si sedne, muze do sportaku a tam ho uvozis dalsich napr 2,5r. Sportak uz nejaky dobry, skladny, lehky, do lehu, at tam muze i pohodlne chrnet. Oni ty dvoj-troj kombinace proste 100% super nejsou.

zudina
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 04.05.18 12:06

Taky bych volila hluboky kocar a pak dokoupila dobry sportak. Ja budu dvojkombinaci prodavat, sportak mi nevyhovuje.

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 04.05.18 12:07

Vybírejte podle sporťáku. Většina hlubokých korbiček má 80-85cm vnitřní délku, takže to vystačí u většího dítěte do půl roku a u menšího tak do 9 měsíců. A sporťák, když bude dobře udělaný využijete po zbytek období. Když narazíte na vyhovující sporťák (pro mě Easywalker QTRO) tak potom třeba ani nebudete shánět golfky.

Kajule21
Kelišová 5337 příspěvků 7 inzerátů 04.05.18 12:18

@MaMiPe A co třeba koupit jenom hluboký, třeba nějaké levnější a potom si raději od půl roku koupit pořádný sporťák, který využiješ? Spousta maminek pak není spokojená se sportovní sedačkou, protože tahá těžký podvozek a těžkou nástavbu. Poroto raději odjezdí v hluboké korbě a pak kombinaci prodají a koupí sporťák jiný. To je ten hlavní důvod -není tov o tom, že by byly ty sporťáky špatné. Jen prostě velké a těžké…Kdyby jsi chtěla nějak blíž poradit, písni mi SZ, v kočárcích dělám, takže můžu v lecčem poradit ;)

MaMiPe
Kecalka 285 příspěvků 04.05.18 12:42

@Kajule21 Díky za nabídku. Už jsem napsala SZ

mimart
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 04.05.18 12:43

@Kajule21 Jee, a můžu, prosím i já napsat SZ a zeptat se na „můj“ kočárek?? :) Děkuji :kytka: :mavam:

Mia25
Kecalka 338 příspěvků 04.05.18 13:07

S hlubokým kočárem neporadim ale na inlajny bych x run nebrala… Je vhodný na běhání to ano ale na inlajnech děláš takový ten houpavý pohyb s madlem a kočár se ti brzo může vyviklat… Na brusle jsou vhodnější jiné kočáry i když cena je taky trochu jinde než za x run…

MaMiPe
Kecalka 285 příspěvků 04.05.18 13:13

@Mia25 No, právě, že ty ceny jsou potom někde jinde. Ale přišlo mi, že i s tím X-Runem je na inline docela spokojenost. Ale každopádně díky za připomínky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama