Poraďte prosím dvojkombinaci kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simu
Povídálka 31 příspěvků 26.04.18 09:50
Poraďte prosím dvojkombinaci

Potřebuji radu zkušených.

Nyní mám Concord Wanderer, ale nevyhovují mi popruhy (krátké, tenké, na nic) a také to, že ta sedačka je taková tvrdá, ne moc poodlná. Dá se sice vyřešit podložkou, ale ty popruy nezachráním. Concord mám po prvním dítěti, teď mám půlroční druhé a chci kočárek, který bude splňovat následující:

1. Dvojkombinace - velká korba (dostačující pro půlroční) a sporťák
  2. 4 kolečka větší, spíš otáčecí.
  3. Kloubová rukojeť
  4. velká stříška
  5. otočná sedačko po a proti směru
  6. široké popruhy, pohodlné zapínání
  7. Cena do 20ti tisíc
  8. klasický vzhled

Když už jsem nějaký model našla, tak byl starší a již nedostupný. Poraďte prosím :mavam:

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2705 příspěvků 26.04.18 09:59

Já mela maked lucky a půjdu do něj znova

BaMaK
Závislačka 2665 příspěvků 4 inzeráty 26.04.18 10:24

Mam Hartan, je suprovy, perfektne se ovlada, pohodlny, bezpecny, velky. Klidne bych sla I do bazaroveho-vyroba v nemecku a je to videt. Kamaradka ma karovany a I ty kostky na sebe ve svech navazuji :lol:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 26.04.18 10:48

Roan. Za me proste nej kocar. Nebo Bartatina - velmi podobná.

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 26.04.18 11:55

Roan

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Opilý nesmí za dcerou! Andrea Pomeje promluvila o těžké situaci s Jiřím a naznačila naději

Opilý k dceři nesmí! Jiří Pomeje (53) má podle své manželky Andrey (29)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama