Reklama

Poraďte prosím dvojkombinaci kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simu
Povídálka 32 příspěvků 26.04.18 09:50
Poraďte prosím dvojkombinaci

Potřebuji radu zkušených.

Nyní mám Concord Wanderer, ale nevyhovují mi popruhy (krátké, tenké, na nic) a také to, že ta sedačka je taková tvrdá, ne moc poodlná. Dá se sice vyřešit podložkou, ale ty popruy nezachráním. Concord mám po prvním dítěti, teď mám půlroční druhé a chci kočárek, který bude splňovat následující:

1. Dvojkombinace - velká korba (dostačující pro půlroční) a sporťák
  2. 4 kolečka větší, spíš otáčecí.
  3. Kloubová rukojeť
  4. velká stříška
  5. otočná sedačko po a proti směru
  6. široké popruhy, pohodlné zapínání
  7. Cena do 20ti tisíc
  8. klasický vzhled

Když už jsem nějaký model našla, tak byl starší a již nedostupný. Poraďte prosím :mavam:

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3325 příspěvků 1 inzerát 26.04.18 09:59

Já mela maked lucky a půjdu do něj znova

BaMaK
Závislačka 2751 příspěvků 25 inzerátů 26.04.18 10:24

Mam Hartan, je suprovy, perfektne se ovlada, pohodlny, bezpecny, velky. Klidne bych sla I do bazaroveho-vyroba v nemecku a je to videt. Kamaradka ma karovany a I ty kostky na sebe ve svech navazuji :lol:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 26.04.18 10:48

Roan. Za me proste nej kocar. Nebo Bartatina - velmi podobná.

Janli
Kelišová 5362 příspěvků 26.04.18 11:55

Roan

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama