Maxi Cosi Mura Plus 4 - šířka konstrukce/madla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kat kat
Závislačka 3454 příspěvků 13.04.18 14:20
Maxi Cosi Mura Plus 4 - sirka konstrukce/madla

Ahoj,
mohla by mi prosim nektera z maminek, ktera ma kocarek Maxi Cosi Mura Plus 4, zmerit sirku konstrukce/madla kocarku? Na internetu jsem nasla informace pouze k celkove sirce kocarku (tj. vnejsi vzdalenost mezi zadnimi koly), ale madlo je podle obrazku o neco uzsi. Jde mi o to zjistit, jestli budu schopna za madlo zavesit za ucha prebalovaci tasku, kterou jsem dostala a ktera nema jinou moznost poveseni na kocar nez prave za ucha. Kocarek nemam pri ruce, tak to nemuzu vyzkouset.

Predem diky!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >