Maxi Cosi Mura Plus 4 - šířka konstrukce/madla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kat kat
Závislačka 2626 příspěvků 13.04.18 14:20
Maxi Cosi Mura Plus 4 - sirka konstrukce/madla

Ahoj,
mohla by mi prosim nektera z maminek, ktera ma kocarek Maxi Cosi Mura Plus 4, zmerit sirku konstrukce/madla kocarku? Na internetu jsem nasla informace pouze k celkove sirce kocarku (tj. vnejsi vzdalenost mezi zadnimi koly), ale madlo je podle obrazku o neco uzsi. Jde mi o to zjistit, jestli budu schopna za madlo zavesit za ucha prebalovaci tasku, kterou jsem dostala a ktera nema jinou moznost poveseni na kocar nez prave za ucha. Kocarek nemam pri ruce, tak to nemuzu vyzkouset.

Predem diky!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama