Maxi Cosi Mura Plus 4 - šířka konstrukce/madla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kat kat
Závislačka 3920 příspěvků 13.04.18 14:20
Maxi Cosi Mura Plus 4 - sirka konstrukce/madla

Ahoj,
mohla by mi prosim nektera z maminek, ktera ma kocarek Maxi Cosi Mura Plus 4, zmerit sirku konstrukce/madla kocarku? Na internetu jsem nasla informace pouze k celkove sirce kocarku (tj. vnejsi vzdalenost mezi zadnimi koly), ale madlo je podle obrazku o neco uzsi. Jde mi o to zjistit, jestli budu schopna za madlo zavesit za ucha prebalovaci tasku, kterou jsem dostala a ktera nema jinou moznost poveseni na kocar nez prave za ucha. Kocarek nemam pri ruce, tak to nemuzu vyzkouset.

Predem diky!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >