Reklama

Maxi Cosi Mura Plus 4 - šířka konstrukce/madla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kat kat
Závislačka 3106 příspěvků 13.04.18 14:20
Maxi Cosi Mura Plus 4 - sirka konstrukce/madla

Ahoj,
mohla by mi prosim nektera z maminek, ktera ma kocarek Maxi Cosi Mura Plus 4, zmerit sirku konstrukce/madla kocarku? Na internetu jsem nasla informace pouze k celkove sirce kocarku (tj. vnejsi vzdalenost mezi zadnimi koly), ale madlo je podle obrazku o neco uzsi. Jde mi o to zjistit, jestli budu schopna za madlo zavesit za ucha prebalovaci tasku, kterou jsem dostala a ktera nema jinou moznost poveseni na kocar nez prave za ucha. Kocarek nemam pri ruce, tak to nemuzu vyzkouset.

Predem diky!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama