Uvažujete někdo nad novým G-mini HERO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.04.18 19:11
Uvažujete někdo nad novým G-mini HERO?

Ahoj,

vybíráme kočárek (3-kombinaci) a narazila jsem na nové modely od G-mini. Je tu někdo, kdo nad kočárkem také uvažuje? :)

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 11.04.18 19:42

Ja na nej koukala, kdyz jsme kocarek vybirali…nikde ale nebyl k videni, nic o nem nevedeli, ac jsem psala do par prodejen…a ted jsem nasla, korbicka je dost malicka 71 - max 74 cm… takze bych do nej nesla a barva jen temer bila a jakoby riflova…navic nevim, jaka je konstrukce…tezko rict, kdyby ho clovek videl ;)

Květa Kopřivová
Nováček 5 příspěvků 31.05.18 22:44

Ahoj, mám ho doma, kdyby Te neco zajimalo, klidne se ptej :palec:

Anonymní  01.06.18 12:37

@Květa Kopřivová Jeeej to je super, on jak je nový, tak jsem se bála, že se nikdo neozve :D Tedy nejprve, kterou verzi máte? Ta verze Fit mi přijde, že má velmi nízko položenou korbičku, ale možná to jenom tak působí. Takže spíše mě zajímá ta verze Max, kterou máte? Tak či tak mě zajímá, jak se s ním manipuluje, jak se skládá, jak je prostorný a vysoký - z jakých je materiálů, jestli třeba příliš necvaká stříška a celkově při skládání atp… nenarazili jsme na něj naživo, takže si to nemůžu vyzkoušet.

Květa Kopřivová
Nováček 5 příspěvků 04.06.18 12:58

My jsme moc spokojeni, měli jsme Granda a Maxe jsme koupili místo něj kvůli rozměrům a koleckum, jen pozor, hluboká korba ma jen 70cm, syn ve 4m ma 66cm :think:
Odkud jste? V Praze na Zličíně v Kasparku ho mají vystaveny :)

Kinka81
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 29.06.18 12:51

@Květa Kopřivová
Ahojky…můžu se taky prosím na něco zeptat? ;) Těch 70cm měří ta dražší…pevnější varianta korbičky?
Podle fotek mi připadne velká. :? Čekám právě mimčo v prosinci…takže bych raději brala tuhle korbičku…ale jestli je tak krátká…tak se tam pomalu s fusakem nevleze. :roll:
Nevím taky proč nikde…nikdo na netu tu délku neuvádí. :pocitac:
Jo a ještě…jestli je podvozek opravdu odpružený…jak uvádí.
Houpe se aspoň trochu…např. jako grand?
Dají se potahy sundat kvůli praní?…i u spor­tovní varianty?
Děkuji. :kytka:

Květa Kopřivová
Nováček 5 příspěvků 04.07.18 17:02

@Kinka81 bohužel, těch 70cm je vnitřní rozměr té větší pevné korbicky, každopádně úplně všechno se dá vyprat :-)
Nicméně odpruzeni ma jen v tom prostredku, ale mně se houpe líp než grand, ale za ty peníze, pokud nepotřebuješ nafukovací kolečka vepředu, tak bych koupila radši granda a nebo jestli Ti nejde vyloženě o to, aby byl malý například kvůli starému výtahu, jako to máme my, okoukni někde baby merc faster 3, ten jsme měli vybraný jako první, ale bohužel výtah zvítězil, bydlíme v 7.patre :(
Máme granda u babičky a hero doma a grand je za mě lepší :kytka:

Kinka81
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 04.07.18 20:21

@Květa Kopřivová
Ahojky…děkuji za odpověď. ;)

Zrovna dneska jsem si byla kočárek (hero)
přímo okouknout a osahat na prodejně.
Měli teda jen tu levnější variantu hl. korbičky…což mě ani nevadilo…protože mi stejně paní řekla, že ta velikost je stejná 70cm.
Což mi teda připadne zbitečné kupovat tu dražší variantu…potahy na sportovní části jdou krásně sundat a vyprat…což u více jiných kočárků nejde.
Hodně mě kočárek nadchnut…že má luxusně velký…prostorný košík…což já potřebuji. :mrgreen:
Odpružení taky není špatné…paní mi řekla, že se časem povolí a taky když se kočárek zatíží…bude to lepší.
Ta světlá barva vypadá taky pěkně…není až tak světlá…ten melírek v tom vypadá hezky.
S přepravou ve výtahu strach nemám…určitě se tam vleze…máme nový…docela prostorný.
A budu s ním jezdit jen ve městě.
Na chatu a procházky do lesa…přírody… mám starého klasického Roana. :D
No po pravdě…jsme se shodli v to, že za ty prachy to jde. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I když se musí dokoupit takové ty věci kolem…jako je taška…pak nejspíš nánožník…atd., ale když postupně…tak v pohodě.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.07.18 20:36

@Kinka81 my teda máme Grand.. a malej už má rok a je z toho už sporťák a jsme spokojeni. A za ty prachy… stejnak příští rok budeme kupovat golfky.

Kinka81
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 04.07.18 20:53
@mamina2017 píše:
@Kinka81 my teda máme Grand.. a malej už má rok a je z toho už sporťák a jsme spokojeni. A za ty prachy… stejnak příští rok budeme kupovat golfky.

Ten se mi taky líbil, že má odpružení…a cenově je hodně přijatelný…jen mě z něj na prodejně v Sam baby dost odrazovali…že jak se to skladá a předělává těma páskama, že je to takové celé nepohodlné. :nevim:
Nevím…v reálu jsem ho neviděla…tak nechci soudit.
Zamilovala jsem se hned do toho hero…i že se to nemusí řešit tím svazováním a má to sportovní nástavbu zvlášť…S uložením kam to všechno dát nemám…takže v pohodě.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.07.18 21:07

@Kinka81 a my ho v Sambaby koupili. Malej je v něm spokojenej.

Kinka81
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 04.07.18 21:17
@mamina2017 píše:
@Kinka81 a my ho v Sambaby koupili. Malej je v něm spokojenej.

Tak to je hlavní, že se mu v něm líbí. ;)
To víte, že každý má jiný názor…kdyby tam zrovna byla jiná paní tak bude třeba tvrdit něco jiného.
Nejspíš potřebují prodat jiné kočárky…ty dražší. :P :mrgreen: :mrgreen:

Květa Kopřivová
Nováček 5 příspěvků 04.07.18 22:53

@Kinka81 já musím za sebe říct, že Grand je mnohem pohodlnější i malému, máme ho u babičky a tam vždycky prospi v kocaru celé odpoledne :)
Ale je to na Tobě, mně připadá celkově lepší, bytelnejsi i tou konstrukcí, docela teď lituji, že jsme ho kupovali, máme od dubna a konstrukce už je povolena :(
A v zimě se mi tam už malý s fusakem nemá šanci vejít, přemýšlíme, že ho prodáme a koupíme ten baby merc a prostě budeme nechávat v kocarkarne :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama