Zkušenost s kočárkem Moon cool city

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza209
Povídálka 11 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 19:06
MOON COOL CITY

Ahoj holky, nemate prosím některá zkušenost s kočárkem MOON COOL CITY? Jde mi hlavně o to jestli je s ním jízda tichá nebo jestli přední kolečka rachtají??

Děkuji :srdce:

Příspěvek upraven 22.03.18 v 19:46

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

a_aňa
Povídálka 26 příspěvků 22.03.18 19:10

@Tereza209 mám 3 měsíce - zatím nerachotí :)

Tereza209
Povídálka 11 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 19:23

@a_aňa je super děkuji a jak se s ním jinak jezdí? Zvládne i terén?? My máme cybex balios M a tomu právě ty přední kolečka hrozně rachtají tak sháníme jiný :)

a_aňa
Povídálka 26 příspěvků 22.03.18 20:46

@Tereza209 mě se s ním jezdí skvěle. Není teda úplně nejlehčí. Ale byla jsem si ho vyzkoušet na prodejně a věděla jsem do čeho jdu ;) v terénu jsem zatím nijak extra nejezdila, ale když byl ještě sníh, tak to projel bez problémů a podle výrobce by do terénu měl být dobrý 8)

Tereza209
Povídálka 11 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 06:33

@a_aňa ja bych se na něj taky chtěla jet podívat, ale zatím jsem nenašla zadnou prodejnu, kde by ho měli skladem :,( nemáte náhodou nějakou reálnou fotku?? :kytka:

DanaNavojova
Nováček 1 příspěvek 13.06.18 09:18
Dotaz

Ahoj chtela jsem se zeptat jestli někdo nevíte jaky je rozdíl mezi moon cool a moon tregg.
Dekuju. Hezky den

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >