Sporťák, nebo golfek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MagdaKuba
Povídálka 33 příspěvků 18.04.18 13:07
sporťák x golfek

Dobrý den, mám prosbu. Máme pro naše mimčo od narození kočárek brunno ecco, když byla korba tak super, ale teď ve sporťáku „a to máme 9 kg“ mi přijde, že tam má málo místa neumím si to představit, když tam bude mít v zimě fusak :( je tam chudák celej zkroucenej, když chce sedět tak furt padá dolů já ho furt zvedám on je z toho našišku já jsem z toho našišku :( tak se ho chci zbavit a vybrat jiný sporťák nebo golfek.
Co byste mi prosím pěkně doporučili? Priorita je pro mě aby byl široký, aby v něm mohl spát i sedět. Také velkou prioritou je pro mě aby se dal lehce složit pač hodně cestujeme, takže jak do města tak i do terénu a samozřejmě cena :) prosím pěkně o vaše zkušenosti z toho množství si nedokážu vybrat a zajímali by mě, co vám maminkám nejvíc vyhovuje. Děkujeme :kytka:

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19854 příspěvků 18.04.18 13:09

GOLFKY jsou tak akorát na krátké přejetí někam nebo pro chodící děti, které na chvíli svezu, když rozbolí nohy, ne na normální jízdu kočárkem. Kolečka úplně k ničemu, nezpevněná záda, prostě kostitřas… Aspoň jsem teda lepší golfky neviděla.

MagdaKuba
Povídálka 33 příspěvků 18.04.18 13:13

@radkka já si to myslím taky, co jsem teda zatím četla, že na žádný golfek to nevypadá. Holt budeme muset koupit nový sporťák. :( ale děkuji za info. A třebas vy máte jaký? A spokojenost?

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 4202 příspěvků 18.04.18 13:15

Britax by to mohl splňovat. Tuším B-motion.

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19854 příspěvků 18.04.18 13:19
@MagdaKuba píše:
@radkka já si to myslím taky, co jsem teda zatím četla, že na žádný golfek to nevypadá. Holt budeme muset koupit nový sporťák. :( ale děkuji za info. A třebas vy máte jaký? A spokojenost?

Já mám dvojčata, s tímhle moc nepomůžu :oops: Švagrová používá sporťák z dvojkombinace, má Baby design Husky, já s ním taky jezdila často a přišel mi ok… Když kluk víc vyrostl pořídila Britax, je lehčí, ale úplně malé dítě bych do něj nedala, přijde mi trochu rozhrkaný, na to mi přišel lepší ten z trojkombinace, byl takový stabilnější a pevnější.

MagdaKuba
Povídálka 33 příspěvků 18.04.18 13:21

@Janli na něj jsem už taky koukala.. zatím je v té topce. Děkuji

MagdaKuba
Povídálka 33 příspěvků 18.04.18 13:22

@radkka jéé dvojčata tak to je krásný :) každopádně moc děkuji se na něj taky juknu :)

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19854 příspěvků 18.04.18 13:25
@MagdaKuba píše:
@radkka jéé dvojčata tak to je krásný :) každopádně moc děkuji se na něj taky juknu :)

Já myslím, že je fajn, švagrová si ho chválí :kytka: Nojo, je to nádhera :mrgreen: ale ne, je to sranda, jsou to mojí miláčci :srdce:

Veru1987
Kecalka 379 příspěvků 18.04.18 13:25

Britax bmotion 4+. Velký, prosrorný, skladný, do terénu super. Dlouhé ležení pro dítě, polohování nohou. Za mě max. spokojenost. Rozhrkaný jak píše radkka je britax agile ten je na plastových kolách, ale motion je na gelových (ty jsou vlastnosti nafukovacích ale nepíchnout) a má odpružení to agile nemá.

Gorlami
Závislačka 3097 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 13:51

Golfek :lol:, to je roztomily :)

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19854 příspěvků 18.04.18 13:54
@Veru1987 píše:
Britax bmotion 4+. Velký, prosrorný, skladný, do terénu super. Dlouhé ležení pro dítě, polohování nohou. Za mě max. spokojenost. Rozhrkaný jak píše radkka je britax agile ten je na plastových kolách, ale motion je na gelových (ty jsou vlastnosti nafukovacích ale nepíchnout) a má odpružení to agile nemá.

Je to možné, přesný model nevím :oops: :kytka:

Káťa19
Kelišová 5819 příspěvků 40 inzerátů 23.04.18 11:30

@MagdaKuba ja mam Britax Motion a na delku je dost prostorny, na sirku standartne, uplne v pohode tam spal syn, ktery je od narozeni dost statny :mrgreen:
Jeste ve trech letech se obcas svezl, ale on uz musel chodit pesky, ma mladsi sestru…jinak do 4let uplne bez problemu se vejde ;)

Káťa19
Kelišová 5819 příspěvků 40 inzerátů 23.04.18 11:31

Jinak velice prostorny je taky Jané slalom ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama