Dinopark Vyškov - problém s klaustrofobií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 09:50
Dinopark Vyškov problém s klaustrofobií

Zdravím všechny :mavam:
Mám takový asi neobvyklý problém. Přítel trpí docela velkou klaustrofobií ale hrozně jsme chtěli jet na výlet do dinoparku do Vyškova. Prosím nevíte jestli je vážně nutné jet tím Dinoexpressem? Nebo jestli po domluvě nejde využít prostor pro kočárky atd.? V případě samozřejmě když by tam nebyl někdo s kočárkem. A máte někdo popřípadě zkušenost jak se do toho vláčku vleze chlap co má 195 cm na výšku?

Reakce:
Aamanda
Kelišová 5676 příspěvků 09.08.19 09:54

Byli jsme tam nedávno - pokud zrovna nepojedou kočárky, může si sednout kamkoliv bude chtít. I 195cm člověk :mrgreen:. Ale celé prázdniny tam bývá hodně narváno a to především rodinkami s malými dětmi, takže pravděpodobnost, že zrovna nepojedou kočárky je spíš malá.

dada85
Kecalka 374 příspěvků 09.08.19 10:10

Byli jsme tam minulý týden a kočárek na kočárku… A manžel je ještě vyšší a v pohodě se vešel :D

Z.jev
Závislačka 3377 příspěvků 09.08.19 10:20
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :mavam:
Mám takový asi neobvyklý problém. Přítel trpí docela velkou klaustrofobií ale hrozně jsme chtěli jet na výlet do dinoparku do Vyškova. Prosím nevíte jestli je vážně nutné jet tím Dinoexpressem? Nebo jestli po domluvě nejde využít prostor pro kočárky atd.? V případě samozřejmě když by tam nebyl někdo s kočárkem. A máte někdo popřípadě zkušenost jak se do toho vláčku vleze chlap co má 195 cm na výšku?

Vleze se v pohodě. Vláček je otevřený, má jenom stříšku, to by mu vadit nemělo, ne? Jinak když je hodně lidí, jezdí i autobus, ale to je asi pro klaustrofobika horší. Doporučuju jít o trochu později než na otvíračku - to tam bývá největší nátřesk

Nell2
Ukecaná baba ;) 2352 příspěvků 09.08.19 10:43

Ja mam fobii jenom ten vláček vidim. Řídí ho nezodpovědni řidiči, je velke štěstí, ze se jeste nestalo žádné neštěstí. Nesedla bych do nej ani omylem.

Váš příspěvek
Reklama