Kde nabídnout štěňata?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajulinkaa
Závislačka 4584 příspěvků 08.08.19 20:05
Kde nabídnout štěňata?

Nevíte kam dát inzerát na štěňátka zdarma? Teď jsem se dozvěděla že jedni lidi chtějí utratit pět štěňátek :( že dali inzeráty a nikdo se neozval. Mamka je bílý ovčák a otec černý labrador, štěňátka jsou černá. Samozřejmě zdarma. Já nemám fb takže tam nedám :nevim:.jinou fotku bohužel nemám :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26398 příspěvků 08.08.19 20:08

Oznámit je KVS, dobytky.

Niki Ku
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 08.08.19 20:10

Vím, že nemáte Facebook. Ale dost často tam jsou skupinky s pejkama, a tam většinou pomůžou. Zkusit třeba přes známého. A nebo je oznámit.

Markéta80
Hvězda diskuse 45900 příspěvků 08.08.19 20:10

@pajulinkaa bazoš, ifauna, ale tohle se může opakovat 2× ročně :?

pajulinkaa
Závislačka 4584 příspěvků 08.08.19 20:11

@jenny.fields Je to smutné, když už je nechají teda ty štěňata mít, tak tohle :(.

pajulinkaa
Závislačka 4584 příspěvků 08.08.19 20:13

Zkusím rozhodit sítě ještě dál, ale je to strašné :zed:

Pvln34
Kecalka 196 příspěvků 08.08.19 20:19

Bazos, aukro ste skúšali l? popravde neviem co je pre tie šteniatka horšie… Jestli to utopenie alebo celý život sa trápiť (hlad, bez pece) ak sa ich neujmu dobrý ľudia.. :nevim:

Pvln34
Kecalka 196 příspěvků 08.08.19 20:21

Skúsiť môžte I miestne noviny (inzerát) alebo skúsiť veterinára, jestli o niekom nevie

Martia007
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 3 inzeráty 08.08.19 20:24

@pajulinkaa bazos, sbazar, facebook, pes v nouzi…všechny inzertní webovky a určitě bych dala inzerát na veterinu, do obchodu…

Jana206
Nadpozemská drbna 28357 příspěvků 08.08.19 20:30

Odborníci doporučují prodat aspoň za cenu základního očkování, odčervení. Členové chovatelských skupin na FB píší, že dávat je úplně zdarma zvysuje riziko, ze se nedostanou do dobrých rukou, treba lidem, kteří o výchově a povaze jednotlivých plemen nic neví a podlehli prvotnímu nadšení, touze dítěte nebo budou součástí další mnozirny. Jinak na FB se ve spoustě skupin okatě obchodovat se zvířaty nesmí, admini skupin inzeraty mazou, jinak centrala, když je to nahlaseno.

pajulinkaa
Závislačka 4584 příspěvků 08.08.19 20:42

Horší je, že ja to tady moc osobně nevivěsím, jsem z plzeňského kraje a oni bydlí na hranicich s Polskem, zkusím známé ať někam dají :think:

Náhodný host
Kecalka 261 příspěvků 08.08.19 20:43
@pajulinkaa píše:
Nevíte kam dát inzerát na štěňátka zdarma? Teď jsem se dozvěděla že jedni lidi chtějí utratit pět štěňátek :( že dali inzeráty a nikdo se neozval. Mamka je bílý ovčák a otec černý labrador, štěňátka jsou černá. Samozřejmě zdarma. Já nemám fb takže tam nedám :nevim:.jinou fotku bohužel nemám :roll:

Nabídni Vietnamcům, ti vezmou hned všechna štěňata, postarají se o ně.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 100 inzerátů 08.08.19 21:16
@Náhodný host píše:
Nabídni Vietnamcům, ti vezmou hned všechna štěňata, postarají se o ně.

To je hnusný :nevim:

Náhodný host
Kecalka 261 příspěvků 08.08.19 21:20

@welovefashion Pamatuji na jeden kurz angličtiny, chodila tam jedna Vietnamka, přišlo jí divné, že u nás nejíme psy. Pamatuji, jak jsem jednou viděl fotku z Vietnamu, někdo tam nesl uzené potkany, málem jsem se poblil.
Jinak kříženci švýcarského (kanadského) ovčáka a černého labradora můžou být hezcí. Labradoři ale moc nehlídají, to spíš ti ovčáci, ti ano, srovnatelně jako německý ovčák, z nich se odrodili.

Azeretereza
Závislačka 2968 příspěvků 08.08.19 21:29

Štěňata velkýho psa je dost těžký udat, ale zkoušela bych to pořád dál. My teď máme taky neplánovaný štěňata u našich, už podruhý. Je to ale naštěstí malej pes, v dospělosti budou mít cca 6 kg. První vrh jsme měli před pěti lety, čtyři kousky, darovali jsme je taky zadarmo, odcerveny a očkovaný, vet taky říkal, ať je dáme aspoň za 500, že člověk, kterej toho psa opravdu chce, to rád dá. Jenže já už měla zájemce a najednou jim říct, že teda za 500, to bylo blbý. Nakonec ale všichni dali něco, ne peníze, ale jinou protihodnotu. Ozvalo se mi dvacet zájemců určitě. Prioritní pro mě bylo, aby se přijeli na štěňata podívat předem a potom se rozhodli. Jedno si vzali rodiče přítele mojí kamarádky, jedno mladej pár, další mladá paní pro svoji maminku a jedno jsem si vzala já. Teď máme šest týdenních štěňat a doufám, že se nám je taky podaří udat dobrým lidem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama