Dítě lže

Anonymní
10.6.20 16:17

Dítě lže

Mamky stalo se vám někomu, že by si děti ve školce vymyslely tak až by vám to ubližovalo? Nevim jak už to mám řešit ???? Moje dcera si hrozne vymýšlí, rada poslouchá cizi rozhovory a pak si přetvoři věci podle sebe…Naposledy prisla když jsem se bavila s mámou a ukápla mi slza, řekla jsem ze mě bolí hlava a dal jsme to neřešili až dnes když vykladala v šatně ze maminka když se ko něco nelíbí tak pořad brečí, predtim říkala ze tatínek krade v praci desinfekci a kdo vi co všechno o nás v te školce ještě říká ???? pokaždé ji všechno vysvětlíme a stejně to řekne znovu, už se bojím do te školky chodit co se zase dozvím

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.6.20 16:20

Má fantazii a bude chytrá ;), neboj. Víš, co všechno už učitelky v mateřince slyšely..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
10.6.20 16:22

Myslím, že holčička říká věci tak jak je ona vnímá, nenazývala bych to lži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21012
10.6.20 16:23
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Má fantazii a bude chytrá ;), neboj. Víš, co všechno už učitelky v mateřince slyšely..

A nejen v mateřince, základka je to samé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42667
10.6.20 16:24

Tak vis co, ona treba tak uplne nelze, jen deti to proste vidi vsechno trosku jinak.. tak to trosku zvelici.. videla te brecet? videla.. tak ji to proste utkvelo a udelala z toho, ze brecis porad..
jako syn taky mel prinest do skolky jabko a pak mi ucitelka rekla, ze jsem mu to prej zakazala :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14066
10.6.20 16:24

Neřeš to…víš co se říká…Ve školce učitelky říkají " nevěřte dětem, co říkají o nás a my zase nebudeme věřit dětem, co říkají o vás " :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332
10.6.20 16:26

Až ti bude povídat, co dělají učitelky, tak si vzpomeň, co o vás říká. :lol:
Neboj, učitelky už toho dost slyšely a filtrují to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6715
10.6.20 16:30
@Anonymní píše:
Mamky stalo se vám někomu, že by si děti ve školce vymyslely tak až by vám to ubližovalo? Nevim jak už to mám řešit ???? Moje dcera si hrozne vymýšlí, rada poslouchá cizi rozhovory a pak si přetvoři věci podle sebe…Naposledy prisla když jsem se bavila s mámou a ukápla mi slza, řekla jsem ze mě bolí hlava a dal jsme to neřešili až dnes když vykladala v šatně ze maminka když se ko něco nelíbí tak pořad brečí, predtim říkala ze tatínek krade v praci desinfekci a kdo vi co všechno o nás v te školce ještě říká ???? pokaždé ji všechno vysvětlíme a stejně to řekne znovu, už se bojím do te školky chodit co se zase dozvím

Normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23138
10.6.20 16:50

Běžnej stav, kterej asi známe všechny :mrgreen:
Děti toho napovídají, kolikrát ani pořádně neví, co viděly nebo slyšely, ale s radostí to roznášejí dál.
A to buď ještě ráda, že nejste rozvedení, protože to, co občas mezi náma nosí synátor za informace, to by bylo na udání na sociálku, kdybysme tomu měli jeden i druhej všemu věřit :roll: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26539
10.6.20 16:50

Já si v pěti letech rozsekla pusu o stůl, na který jsem spadla. Přišlo mi to jako nuda, tak jsem ve školce řekla, že po mně máma hodila talíř :lol:
Neboj, děti si občas vymýšlí. Vezmi si, co všechno koluje po internetu a to je od starších dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5141
10.6.20 16:52

Je to normální, malé děti vnímají svět jinak k tomu mají fantazii ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17415
10.6.20 17:01

Neřeš to, deti zvelicuji, ucitelky v ms to nebudou brat vazne. Nas si taky kolikrat neco upravi, tudle mi říkal ze ho babicka nechala kopat s míčem na silnici, u nej ale silnice znamena prijezdovou cestu na chalupe, kde projede jedno auto za den a je tesne vedle jejich zahrady, nebo zas o druhe babi prohlasoval, ze mu dovoluje pit alkohol, koupila mu rychle spunty a dala do sklenice na vino :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19369
10.6.20 17:12
@vokishka píše:
A nejen v mateřince, základka je to samé.

vid nám učitelka v první třídě s údivem povídala že si syn ani moc nevymýšlí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.6.20 17:19

Fakt ti ukapla slza z bolesti hlavy? Neodbylas ji tou odpovedi? Treba ona taky vyciti lez…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3219
10.6.20 18:00

Normál, učitelky jsou zvyklí :) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu