Dítě nechce spát

28
4.1.21 13:53

Dítě nechce spát

Tak tu zase prosím o radu zkušenějších maminek… Moje roční dcera se v noci už týden budí a je aspoň hodinu vzhůru. Jde na ní vidět, že chce spát, ale furt se otáčí, stoupá si a je taková neklidná. Má problémy se spánkem i přes den. Spala vždy jen půl hodiny ráno a půl odpoledne tak jsem ji začala dávat spát jen po obědě. Tři dny to šlo dobře. Spala i dvě a půl hodiny (u nás zázrak), ale dnes zase po půl hodině vzhůru. Tak jsem zvědavá jak to vydrží až do večera. Chodí spát okolo sedmé. Nějaké rady na klidnější a delší spánek? Napadla mě panenka lulla doll, ale nevím jestli to nejsou jen vyhozené peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20116
4.1.21 13:55

A ten spatny spanek trva jak dlouho? Jestli ji treba nerostou zuby :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
4.1.21 13:57

U nás zabralo spaní s námi v posteli… chápu, že to nechceš slyšet, taky jsem nechtěla, ale bylo to jediný řešení (a to od půl roku spala ve svém pokojíku, pak jako když cvakne a se začátkem chození, začala být mnohem víc kontaktní). po obědě spí buď v kočárku a nebo v postýlce, kdy sedím vedle v křesle a po asi půl hodině chce spát na mně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.1.21 13:57

@Kriss Tina přes noc asi týden, ale u zoubků se chovala jinak, ale je možné že jsou to i teď ty zuby. Ale hlavně přes ten den. To má už snad od narození :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9275
4.1.21 14:02

U nás zabralo vyexpedovat děti do vlastního pokoje. Rušili jsme je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 14:07

Ahoj, můj syn má 2, 5 let a od narození má problém se spánkem. V roce se ještě pořád uspával v kočárku, pak stačilo jen dát do postýlky, mleko a spal jak dudek. V noci se stále budí. Ale to je zase zubama, na to nám pomáhá dát před spaním Nurofen. Jinak my měli medvídka MyHummy a ten nám pomáhal hodně, ale to spíš dokud byl miminko. Syn i rád usíná při ukolébavkách, vždy pustím na mobilu a hezky spí i pár hodin. Často se budí na žízeň. My zkoušeli i Sedaliu nebo homeopatika, to zabíralo když byl menší. Tak to můžeš taky zkusit

• Citovat
  • Nahlásit
28
4.1.21 14:59

@fíkofka To dělá právě i u nás v posteli. V postlce spí tak do dvou hodin a potom jedině s náma, ale stejně neklidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
4.1.21 15:30

V knížce Klidné spaní a ukládání jsem se mj. dočetla, že základem kvalitního nočního spánku je kvalitní denní spánek. Vůbec to není tak, že když je dítě přes den nevyspané a neodpočaté, že večer odpadne a bude pořádně spát. Právě naopak, bude spát v noci hůř.
Tak možná zkuste zapracovat na tom denním spánku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.1.21 22:37

A nemáte někdo zkušenost s tou panenkou lulla doll prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.1.21 22:39

@pet p tomu věřím, jenže už nevím jak na tom zapracovat. Po půl hodině je vzhůru. Snažím se jí uspat všema možnýma způsobama, ale po třičtvrtě hodině řvaní to vzdám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
5.1.21 08:43

@Estex Zkoušela jsi ji dát spát do šátku? Tam většinou děti vydrží spát dýl a i když se po půl hodině vzbudí, tak zase usnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
5.1.21 08:45

Tady je nějaká diskuze, nečetla jsem https://www.emimino.cz/…ulla-378011/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu