Převrácený režim 4 měsíčního mimča

Anonymní
28.12.20 00:39

Převrácený režim 4 měsíčního mimca

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit jak na převrácený režim u miminka. Mám 4 měsíční holčičku která usina až kolem 2-3 hodiny ráno. Sice spi třeba do 11 odpo ale je to celkem masakr. Přes den si parkrat dachne cca na půl hodinky ale kolem deváté je vzhůru, napapá se, pak se napapá kolem půlnoci protože ještě nespí a pak je pořad ještě až do te druhé-třetí vzhůru. Četla jsem i ze takhle malá mimča by neměla být vzhůru dele než dvě hodiny ale ona proste neusne. A já už nevim co dělat, nedávám to. Mate někdo radu jak režim zpět převrátit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
28.12.20 00:56
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, potřebovala bych poradit jak na převrácený režim u miminka. Mám 4 měsíční holčičku která usina až kolem 2-3 hodiny ráno. Sice spi třeba do 11 odpo ale je to celkem masakr. Přes den si parkrat dachne cca na půl hodinky ale kolem deváté je vzhůru, napapá se, pak se napapá kolem půlnoci protože ještě nespí a pak je pořad ještě až do te druhé-třetí vzhůru. Četla jsem i ze takhle malá mimča by neměla být vzhůru dele než dvě hodiny ale ona proste neusne. A já už nevim co dělat, nedávám to. Mate někdo radu jak režim zpět převrátit?

Spaní se jí změní ještě milionkrát. I toto jsou radosti rodičovství. Nezbývá než vydržet. Při usínání by v noci měla být tma a ticho. Vyvětraná místnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
28.12.20 10:32

A kolikrát ti spavá přes den? A přes den má taky možnost se v tichu a přítmí prospinkat?

Jinak pokud ti to opravdu vadí, tak bych pomalinku nenechavala spát do těch 11 ráno, začala pozvolna budit dřív a dřív a zkusila to posunout takto.

Jinak těch změn ještě opravdu bude :lol:

Edit: před večerním spinkáním byl malý vzhůru déle, jinak měl mezi spinkáním rozestupy přes den 2 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat