Reakce na očkování Bexserem

60
27.12.20 01:15

Reakce na ockovani Bexserem

Maminky, prosím pomoc. Moje 6mesicni holčička po očkování Bexserem začala mít hrozně neklidný spánek. Háže sebou ze strany na stranu, ale neustále, uklidní se jen u prsu. Bojím se o ní, už je to asi pátý den po a pořád to divné spaní trvá. Máte někdo podobnou zkušenost? Zlepšilo se to?

Taky dostala hroznou vyrážku, to už ustupuje..

Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42333
27.12.20 01:48

Ahoj, u nás měla malá teplotu, vyrážku a na prd spánek. Spánek se srovnával snad 2 měsíce. Pak přišla 2 dávka a aktuálně nespí v noci, už od začátku procince. Usíná většinou v 5 ráno. První týden nespala skoro ani přes den, teď už spí aspoň přes den. Zkusím poslat foto výtažky, jestli to bude vidět.
Volali jsme tenkrát i na pohotovost, prý vyrážka není k očkování, teplotu jsme měli srážet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.12.20 01:59

@Ginuš
Ahoj, chudáček. :( Jsem fakt naštvaná, co nám to udělalo.. A ta vyrážka z toho určitě je, nám naskakala po celém těle.. Přemýšlím, jestli se to dá teď stopnout a druhou dávku odložit..? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
27.12.20 02:04

Druhou davku muzes odlozit i uplne zrusit. Ty rozhodujes, ne lekar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42333
27.12.20 02:07

@slunicko117 taky jsem to nečekala. U starší to bylo v pohodě. Mladší jsem nechala očkovat s ohledem na to, že starší chodí do školky :roll:. Druhou dávku jsem nechala píchnout o něco dýl. Teploty a vyrážka nebyla, ale to nespani je mazec. Držím palce ať je to brzy za váma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.12.20 02:08

@Lucie_Sx
Díky, jsem dost naštvaná co jsem ji to provedla, MUDr přesvědčovala jak je to vhodny, já chtěla udělat pro dítě to nejlepší a teď chudinka tak špatně spí, pořád se ošívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1943
27.12.20 04:57

@slunicko117 já vím že je to naprd ale já bych nelitovala.. Spánek naprd, vyrážka ale sama víte jak probíhá a vypadá nemoc proti které jste nechala očkovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3933
27.12.20 05:40
@slunicko117 píše:
@Lucie_Sx
Díky, jsem dost naštvaná co jsem ji to provedla, MUDr přesvědčovala jak je to vhodny, já chtěla udělat pro dítě to nejlepší a teď chudinka tak špatně spí, pořád se ošívá.

Udelala jsi dobre. Doktori vi, proc tak usilovali o to, aby byla vakcina hrazena… moje dite treba melo jen zvysenou teplotu a jen prvni vecer. Kazdy reaguje jinak, ale udelala jsi dobre, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
27.12.20 05:42

Může to být reakce na očkování, ale dětem se vyvíjí CNS, proto mívají neklidný spánek. Dcera to měla kolem půl roku také, bexsero měla dávno za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.12.20 06:00

@Mediula Ahoj a kdy to přešlo? Dřív malá spinkala v kuse i sedm hodin, teď je pořád vzhůru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
27.12.20 06:02

@slunicko117
Až teď, v 9 měsících 😬 přidaly se do toho ještě zuby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
27.12.20 07:34

Dala jsem naočkovat mládež a oba dva bolela celý týden po očkování hodně ruka. Totéž bylo i po přeočkování. Nemusí se přeočkovávat hned, my byli až po 4 měsících. Kolik je maximální hranice netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
27.12.20 08:31

Možná špatně spí, protože ji ta vyrážka svědí nebo jinak draždí. Zkuste dát na noc kapky Fenistyl. Naše malá měla vyrážku po MMR a taky tak 3 dny spaní šílený a kapky trochu pomohly. Po Bexeru jsme žádnou reakci naštěstí neměli. Jinak očkování bych nelitovala. Vyrážka zmizí, spaní se zas srovná, následky nemoci jsou mnohem horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42333
27.12.20 12:36

@slunicko117 přesně jak píše @kavulenka a spousta ostatních. Kousek od nás na meningokoka zemřela mladá holka a šlo to opravdu hodně rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
27.12.20 13:36
@slunicko117 píše:
Maminky, prosím pomoc. Moje 6mesicni holčička po očkování Bexserem začala mít hrozně neklidný spánek. Háže sebou ze strany na stranu, ale neustále, uklidní se jen u prsu. Bojím se o ní, už je to asi pátý den po a pořád to divné spaní trvá. Máte někdo podobnou zkušenost? Zlepšilo se to?

Taky dostala hroznou vyrážku, to už ustupuje..

Děkuju

Malej měl 4 dny skoro 40…pak jako když utne a konec všech problémů… druhá fáze už byla bez reakce, pak jsem dávala Nimanrix a taky v pohodě…ono se někdy stane, že dítě v době očkování má v sobě nějakou virózu aniž by mělo příznaky…v klidu, zmizí to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat