Spaní miminka přes den

25.12.20 21:50

Spaní miminka přes den

Ahoj holky,
nemáte nějaký dobrý tip, jak uspat skoro 3 měsíční miminko přes den? Ten náš raubíř usne jenom v kočárku venku. :cert: Když je venku škaredě, tak se mi ven fakt nechce. :lol: Doma usne tak na 5-10 minut po kojení. Když už se nám nějakým zázrakem ho podaří uspat třeba v náručí, tak při položení do postýlky se hned vzbudí. Odpoledne už je pak protivný a mne si oči, ale spát ani nápad. :D Večer s uspáváním problém není (pokud není fakt hooodně přetažený). Fakt už nevím, co na něj, zkusili jsme snad všechno. :zed: :D
Díky za rady. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1115
25.12.20 21:56

Ja mam taky nespavce. Cca kdyz ji byly dva mesice a ja uz tahala hubu po zemi me napadlo poridit si kocarek na doma. Mame balkon, takze chodila za kazdeho pocasi chrnet tam. Nebo i proste doma, udrncali jsme a zaparkovali v pokojicku. Nase mala nam od narozeni nikdy a nikde sama jen tak neusnula…a kocarek nas spasil. Ted ji je rok pryc, spi uz jen jednou denne…na balkone. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.12.20 22:05

@Konys a nebojíš se jí nechávat na tom balkoně? Já jsem na tohle asi srabík a musela bych ho pořád chodit kontrolovat😄 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
25.12.20 22:08

Dcera to měla stejné. Když jsem potřebovala, aby spala musela jsem ji nechat spát na sobě, půl roku jsem se nehla z gauče dokud nebylo teplo. Občas zabralo nosítko nebo jedoucí (pouze v pohybu) kočárek, ale já mám velkou halu, tak jsem mohla jezdit i uvnitř, nicméně to ježdění dokola bylo příšerný… To jsem si radši sedla na ten gauč.
Přešlo to až kolem roku a půl, kdy šla do velké postele. Tam jsem si s ní lehla a po usnutí odešla. Tím pádem už jsem ji nemusela přenášet a bylo po problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
25.12.20 22:11

Moje dítě cca so 4 měsíců přes den prakticky nespalo, a to ani v tom kočárku - usnul úplně nevyzpytatelně jednou za pár dní třeba na 2 hodiny a pak zas týden ani ťuk. Pak začal přes den spát moc pěkně, uspávání se měnilo. Pamatuju si, že začal nejdřív usínat, když jsem si s ním lehla na postel a dala mu na hraní třeba nějakého muchláčka nebo svoji ruku :lol: to zabralo líp než všelijaké houpání a zavinování. Pak bylo období, kdy úplně nejlíp usnul úplně sám v postýlce se zapnutým šumem, já prostě odešla a za 10 minut chrněl. Pak zas vyžadoval hlazení atd… Tak asi se vyplatí prostě různě zkoušet, co vašemu dítku zrovna vyhovuje. Btw můj syn nikdy moc nespal v tom kočárku a já jsem vlastně byla moc ráda - tím, že spal doma, jsem měla prostor dělat doma, co bylo třeba, nebo jít klidně taky spát. Takže pokud to půjde, zkus ho na kočárek ‚neučit‘, ale některé děti prostě to drncání vyžadují no, já měla jen štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1115
25.12.20 22:17
@Christen123 píše:
@Konys a nebojíš se jí nechávat na tom balkoně? Já jsem na tohle asi srabík a musela bych ho pořád chodit kontrolovat😄 😄

Ne nebojim. Kdyz jsem v mistnosti tak mam jen mikro ventilacku. Kdyz neco delam, varim atd, tak otevru normalne ventilacku. Ona hlavne nase sirena se umi ozvat :lol:
Lip se mi vse dela kdyz spi na balkone, nemusim se bat ze si ji vzbudim. Navic je na cerstvym vzduchu… Za me je to ten nejlepsi napad pro blaho nas vsech, co me napadl. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
25.12.20 22:25

Aspoň tě to dokope jít ven.

Jinak zkus uspání v nosítku nebo nakojit v posteli vleže, nechat ho spát a usnout nejlépe s ním, jak budeš u něj, bude spát dlouho :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62245
25.12.20 23:22

@Christen123 šátek.. U nás spolu s kočárem jediná možnost, jak spí přes den.. Jinak přesně, jak říkáš, 10 minut a nazdar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
25.12.20 23:28

Mě asi nejvíc zabírá nechat ji být… Taky spí hlavně v kočáře a doma tomu moc nedá… Ale zjistila jsem že když ji dám na hrací deku a nechám ji si hrát, tak prostě odpadne… Odřímne si a je v pohodě. Lepší než uspávat na rukách, to se zaručeně vzbudí, když ji položím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
25.12.20 23:32

Taky pro naše nespavce přes den využívám kočárek s houpatkem Rockit. Pustím 2× po 20 minutách a pak spí 3 hodiny 🙂. Doporučuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.20 02:46

@Musulka12 ty jo, o tom jsem ještě neslyšela. 8o Mrknu na to, díky za tip! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
26.12.20 03:40

Pořídit si starý hluboký kočárek a uspat doma či na balkoně, nebo zkuste bílý šum, nám pomáhal vysavač :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
26.12.20 09:44

@Christen123 není zač 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
26.12.20 10:25

Malá spí doteď přes den jen v kočárku, a to je jí 7 měsíců. Buď jedu ven s pláštěnkou nebo ji nechám spát v kočáru na chodbě, kde je chladno. kdybych bydlela v bytě, asi bych ji dala na balkon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
26.12.20 11:22
@Christen123 píše:
Ahoj holky,
nemáte nějaký dobrý tip, jak uspat skoro 3 měsíční miminko přes den? Ten náš raubíř usne jenom v kočárku venku. :cert: Když je venku škaredě, tak se mi ven fakt nechce. :lol: Doma usne tak na 5-10 minut po kojení. Když už se nám nějakým zázrakem ho podaří uspat třeba v náručí, tak při položení do postýlky se hned vzbudí. Odpoledne už je pak protivný a mne si oči, ale spát ani nápad. :D Večer s uspáváním problém není (pokud není fakt hooodně přetažený). Fakt už nevím, co na něj, zkusili jsme snad všechno. :zed: :D
Díky za rady. :kytka:

Jestli máš zahradu nebo aspoň balkon, tak koupit houpatko rockit na kočarek :palec: teď používám u své 4.měsíční :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat