4,5mesice a časté buzení

90
1.1.21 08:19

4,5mesice a časté buzení

Mám doma malého 4,5mesice. Předtím spinkal pěkně, ale asi dva týdny se zacal budit snad co hodinu. Vždycky kunkusim dát dudlík a otočit ho třeba na bok a spi dál ale je to furt. zkoušeli jsme dávat i kasičky ale efekt že by spal líp se mi ani nezdá. Papal vždycky tak jednou za noc kolem 2-3h. Teď někdy chce i driv, pak spí většinou do 4,potom už moc nemůže spát ale snažím se ho udržet do tich6. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Už nevím co zkusit. Zkoušela jsem i čaj ale on ho i tak nechce pít přes den takže v noci mi ho plive. Přes den je taky víc takovy nevrlý ale celkem to jde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8148
1.1.21 08:42

@huldynka U děti se spánek mění :nevim: syn mi nespal do 3let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5997
1.1.21 09:12

To je normální, malý děti se budi často. S tím nic moc neuděláš. Za chvíli se to může zase změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8577
1.1.21 09:13

Úplně normální. Spánek děti se mění dost často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
6.1.21 20:48

Ahoj, malé budou 4 měsíce.
Bude to znít asi divně, nám pomohlo pořízení pojízdné ohrádky.
Když je vzhůru, je s námi v místnosti v ohrádce a hraje si s hrazdičkou, nebo si „hrajeme, povídáme spolu“, řádně unavíme :lol: a do postýlky, jen když byla unavená. Asi za 14 dní přestala mít problém s usínáním, nebudí se a spinká celou noc.

Ve dne si řekne sama, kdy chce jít spinkat, nenechávala jsem ji usnout v ohrádce nikdy. Spinkání jen postýlka + kočárek a to jen občas (když jsme někde na návštěvě), žádné jiné místo.

Teď když ji dám do postýlky, za chvilku spí, nemusím uspávat, i když bych jí třeba ráda už začala číst pohádky, než ale začnu ona už chrní.

Předtím, jsem neměla kam ji uložit jinam, kde bych neměla strach že jí něco stane. Takže kdykoli jsem potřebovala si odskočit nebo se najíst, uvařit pro partnera večeři, musela do postýlky.
Každou chvilku plakala v postýlce ( nemohla usnout ). Často se v noci budila a nemohla pak spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
13.1.21 23:28

Já mám doma 4 měsíční holčičku a už od narození to máme jako na houpačce, nejdřív spinkali krásně a pořad, od 3 týdne už tolik nepsala a v noci spala tak 4 hodiny max.. pak zase dobrý a potom nastalo to, že chodila spát ve 2-3 ráno a to přes den nepsala vůbec,.Max hodinu po 10 minutách 🙈 teď chodí spát v 10 a budí se mi 1,2× a spinka třeba do 9ti.. Takže zkusit vše možné (olejicky na klidné spaní, zavinovat, nebo spinkat s malickym, jen ať se vyspite vy :) a nebo proste vydržet až se to zase spraví 😅 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
včera v 14:30

Dobrý den maminky, mám 8měsíčního chlapečka a v noci mi skoro vůbec nespí Přez den spí po obědě tak hoďku - hoďku a půl max. Večer ho dávám spát na 7 hodinu ale pravidelně se mi za 40minut vzbudí a pořád sebou šije, než k němu přijdu a uspím ho. A tohle se prakticky pak upakuje každou hodinu. Nevydrží ležet v klidu déle jak půl hodiny, pořád se vrtí a budí se, kolikrát se vzbudí ve 4 ráno a je 2 hodiny vzhůru. Dávam mu meduňkový čaj, ale ten vůbec nepomáhá, Trvá to už asi 3 měsíce, už jsem zoufalá a strašně utahaná. Nemáte s tím některá zkušenost? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat