Dítě pláče před krmením, při odříhnutí

12
25.11.20 09:58

Dítě pláče před krmením, při odříhnutí

Zdravim Vás,

chtěla bych se zeptat, poprosit o radu či zkušenosti s tím, že dcera (2 mesice) plně na UM, Hipp Combiotik, pláče před krmením do té doby než ji dám savičku do pusy. Nechávám ji během krmení 2× odrihnout a potom ještě nakonec a to z důvodu toho, že ji zpočátku trápilo bříško. Při tom, kdy ji vezmu lahvicku od pusy a chci ji dát odrihnout nastane histerický řev, celá červená, natáhne se do luku. Někdy přestane při odrihnuti, někdy pokračuje do doby než ji dám lahvicku. Občas to dělá i po krmení. Už si s tím nevím rady, řev mi přijde intenzívnější než aby postupně vymizel. Krmení pro mě je již stres. Davame do lahvicky espumisan od narození. Zkoušela jsem ji dávat, když vytáhnu savičku na odrihnuti, do pusy dudlik, jeden den neplakala, ale teď už ani dudlik nezabírá.

Děkuji moc za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1876
25.11.20 10:34

Nedávala bych ji odrihnout během krmení ale až po.. Place protože se rozčiluje že ji vezmete jidlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
25.11.20 11:31

Před krmením pláče, protože má hlad. Mojí malé je 2,5 měsíce a taky to tak má. Nedávala bych jí odříhnout během jídla. To se nediv, že ti pláče. Si představ, že máš hlad a někdo ti 2× sebere jídlo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
25.11.20 13:40

Jak píšou holky, taky by si byla vztekla kdyby ti někdo vzal oběd a ty si ještě nebyla najezená. A když pláče i po jídle tak má možná málo ;) Kdo ti to poradil ji takhle přerušovat jídlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
25.11.20 14:17

Lékařka z důvodu bolení bříška. Zkusím ji to dávat teda vše najednou, budu věřit, že bříško bude v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
25.11.20 16:34

@Lulisn a v čem to má mit efekt v tom bolení bříška? Snad je jedno jestli si odrihne po 40ml nebo 80,odrihnutim si prostě uleví, navíc tím jak place mezi dávkami si myslím že teprve nemůže být spokojena… Nevim jak u UM ale na bolení břicha raději probiotika, espumizan, dávat na břicho na vyprdeni…ja nevím nikdy jsem o takovéhle prerusovanem krmení Teda neslyšela… A za mě i z logiky věci kontraproduktivní… Vyzkoušejte.. Vrátit se k tomu můžete vzdycky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat