9 měsíční holčička - nechce flašku, jak podat UM?

88
23.11.20 20:41

9 měsíční holčička - nechce flašku, jak podat UM?

Ahoj maminky,

potřebuju poradit, sice kojím, čehož se nehodlám úplně vzdávat, nicméně je evidentní, že mléka už mám málo a malé to nějak nestačí. Ráda bych ji tedy dokrmovala také UM, ale máme problém s tím, že malá nikdy neměla flašku, nechtěla ji a vlastně díky kojení jsem ji nepotřebovala. Už je i na příkrmech - vodu se mi naučila tak trošku pít z obyč flašky od Rajecu - kojenecká voda.

No moje otázka zní, z čeho ji tedy mám UM podávat? Flašku nevezme, tu lahev od Rajecu z toho mi mléko určitě pít nebude, tak z čeho? Pokud máte nějaký i osvědčený hrneček s pítkem, můžete mi prosím přímo hodit odkaz jak vypadá? Děkuji za rady a tipy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
23.11.20 20:47

Holky ti tu můžou dát hrnečků xy ale stejně je budete muset vyzkoušet ;) já mám od b.boxu s brčkem na vodu. Kojila jsem dlouho ale holky co kojí je mají taky a spokojenost. A není spíš možné, že nechce UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
23.11.20 20:58

@AlcaBa děkuji, jeden hrneček s brčkem mám ale nepije z toho, pouze kouše to brčko :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
23.11.20 21:07

A není ve hře možnost dál kojit aspoň v tom množství, v jakém vám to jde a zbytek doplnit příkrmy a kašemi? Myslím, že v 9 měsících není nezbytné do ní to umělé mléko cpát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285

Taky se mi nejvíc osvědčilo s brčkem. ale musela jsem poprvé láhev zmáčknout, ať se čaj brčkem nacucne. ať chápe, že má sát. stejně jako třeba ovocnou kapsičku - to pochopil rychle a na té se to naučil. jinak UM taky nechce, taky 9 m. ale má i jogurt, popř. mléčnou kaši. to stačí, UM už dávat nemusís. dá si tvé MM a zbytek v příkrmech.

Příspěvek upraven 23.11.20 v 21:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6082

Zkoušela si dát z flasky svoje mlíko jestli je to opravdu flaskou? Mě dcera UM taky nechtěla, zkusila sem x druhů až pak kravsky a to pila normálně z lahvicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
23.11.20 22:05

Já právě myslela, že v jogurtu - po tom měla docela průjem nebo v kaši to nestačí. Kaši má tak jednou denně, nekdy ani to ne, záleží jak ji chce a nechce, je dost vybíravá… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5291
4.12.20 09:46

Zavadet v 9 mesicich UM je zbytecne, ne? Za 3 mesice uz nebude potrebovat nic podobneho, pokud bude jist dost mlecnych vyrobku :nevim:.

Jak jsi prisla na to, ze mas malo mleka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat